سیریونگ سیتی توافق نامه تجارت با دانشگاه دفاع ملی امضا کرده است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Gyeryong City در تاریخ 26th امضا کرد که یک توافق نامه رو در رو با دانشگاه دفاع ملی برای ارتقا efforts تلاش ها و همکاری های مشترک امضا کرده است.

این توافق نامه برای ارتقا the توسعه دو نهاد از طریق مبادلات نزدیک و سیستم های همکاری بین مقامات محلی و م institutionsسسات آموزش عالی وزارت دفاع اجرا شد.

محتوای اصلی این توافق نامه عبارتند از: rom تشویق تلاش و همکاری متقابل برای توسعه این دو نهاد ▴ ارتقا transport حمل و نقل و راحتی ساکنان محلی و کارآموزان در دانشگاه دفاع ملی ▴ فعالیت های ارتقا promote ارزش مارک از طریق شبکه های انسانی دو نهاد فرهنگی و منابع گردشگری و دفاعی · همکاری امنیتی و تبادل Security ارتقا other سایر پروژه های خدمات عمومی که به عنوان توافق نامه به همکاری متقابل و همکاری فعال برای توسعه سودآور نیاز دارند.

شهردار چوی هونگ موک گفت ، “جیریونگ پایتخت دفاعی جمهوری کره است که محل استقرار سه ارتش ارتش ، نیروی دریایی و نیروی هوایی است. ما برای تعمیق روابط خود با شهر و توسعه رفاه مشترک بین شهر و شهر تلاش بیشتری خواهیم کرد. “

در همین حال ، دانشگاه ملی دفاع دارای 370 عضو هیئت علمی و همچنین 10 هزار افسر و افسر نظامی از ارتش ، نیروی دریایی و نیروی هوایی است که در برنامه درسی شرکت می کنند. این بهترین موسسه آموزشی مرتبط با آموزش در کره به نام و واقعیت است که حتی نقشی دیپلماتیک نیز دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *