سیستم پیاده سازی شده برای جمع آوری غیرقانونی تبلیغات در شهر سونام

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] سئونگنام سیتی در هجدهم اعلام کرد که برای ایجاد یک فضای دلپذیر شهری “سیستم جبران خسارت شهروندان برای جمع آوری تبلیغات غیرقانونی” را معرفی می کند.

این شهر در حال سرمایه گذاری 130 میلیون درآمد کسب شده در سال جاری برای پرداخت غرامت به شهروندانی است که تبلیغات مایع غیرقانونی پراکنده را انجام می دهند یا می گیرند.

اقلام جمع آوری شده میله های تلفن ، درختان خیابان ، چراغ خیابان ، چراغ راهنمایی ، پوسترهای دیوارهای خارجی ساختمان ها ، اعلامیه های ناشایست و منحط و کارت های بازرگانی است که به طور غیرقانونی در جاده ها ، مناطق مسکونی و وسایل نقلیه پاشیده شده است.

به ازای هر 100 برگ پوستر بالاتر از A4 ، 4000 برنده و کمتر از 2000 برنده به عنوان غرامت تعلق می گیرد.

برای آگهی ها و کارت های بازرگانی بزرگتر از A4 ، مبلغی خسارت 2000 برنده در هر 100 برگ و 1000 برنده در هر 100 برگ پرداخت می شود.

شهروندان سونام بالای 20 سال واجد شرایط سیستم جبران خسارت هستند و حداکثر مبلغ پرداختی 30،000 درآمد در روز و حداکثر 200،000 درآمد ماهانه است.

شرکت کنندگان در کارمندان بهداشت محیط ، کارگران جامعه و پروژه های افراد مسن از این مطالعه مستثنی هستند.

برای دریافت غرامت تبلیغات غیرقانونی مانند پوستر ، بروشور و کارت ویزیت ، می توانید آنها را در 100 واحد ترکیب کرده و به مرکز اداری رفاه اجتماعی محل سکونت خود ببرید و فرم درخواست را پر کرده و ارسال کنید

سئونگنام سیتی برای حمایت از طیف وسیعی از تبلیغات غیرقانونی که بطور مداوم در منطقه با شهروندان پخش می شود ، یک سیستم جبران خسارت را معرفی کرده است و سال گذشته 2291 شهروند 659 8784 نسخه از تبلیغات غیرقانونی را جمع آوری کردند. غرامت پرداخت شده 117 میلیون وون است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *