سیستم پیش ثبت نام پناهگاه شهرداری Osan Park برای تعطیلات سال نو

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شرکت مدیریت تاسیسات شهرداری اوسان برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، پارک محافظت شده شهرداری اوسان را تحت سیستم رزرو پیش از 4 روز از 11 تا 14 فوریه به بهره برداری می رساند.

رزرو از 1 تا 5 فوریه پذیرفته می شود ، و اگر می خواهید از Bonandang داخل سالن بازدید کنید ، می توانید از طریق تلفن در Shelter Park of Osan City Facility Management Corporation رزرو کنید.

در تعطیلات سال نو میلادی ، ساعت یادبود از ساعت 09:00 تا 10:00 ، از 12:00 تا 14:00 و از 15:00 تا 17:00 است و سه بار در روز فعالیت می شود. در این مدت ، هر بار فقط 80 خانواده می توانند برای رزرو (حداکثر 4 نفر ، از جمله رزرو) وارد شوند و زمان یادآوری به 10 دقیقه محدود می شود. علاوه بر این ، به مدت یک ماه در ماه فوریه ، امکانات جانبی مانند اتاق استراحت و اتاق تشریفات کاملاً بسته خواهد شد.

برای جلوگیری از ویروس کرونا 19 ، شرکت قصد دارد ضد عفونی و قرنطینه را در پایان هر دور انجام دهد و ماسک را باید در همه زمان های استفاده از مهر و موم استفاده کرد ، و اگر علائم یا ماسک شبیه کرونا وجود داشته باشد ، استفاده از آن محدود می شود. استفاده نشده است. می پوشد

رئیس هی هی جوراب گفت: “ما قصد داریم تمرکز خود را بیشتر بر روی امکانات ضدعفونی و قرنطینه بگذاریم تا بازدید کنندگان بتوانند از آنها در شب سال نو قمری با خیال راحت استفاده کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *