سیگار را ترک کن … Mapo-gu ، به عنوان یک منطقه غیر سیگاری برای مسیرهای پیاده روی رودخانه ها تعیین شده است

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Mapo-gu در روز یازدهم اعلام کرد که خیابانهای عابر پیاده در امتداد جریانهای Bulgwangcheon ، Hongjecheon و Hyangdongcheon اخیراً به عنوان مناطق غیرسیگاری تعیین شده اند تا از سلامت شهروندان در برابر دود سیگار محافظت کنند و جو بدون دخانیات را به جامعه منتقل کنند.

منطقه غیر سیگاری تعیین شده حدود 1.56 کیلومتر از محل اتصال Hongjecheon به نقطه فوقانی پل Jungdong در مورد مسیر پیاده روی Bulgwangcheon و حدود 2.4 کیلومتر از نقطه پایین پل Sacheon تا محل تلاقی رودخانه Han در مورد مسیر پیاده روی Hongjecheon است. در مورد جاده عابر پیاده در امتداد Hyangdongcheon ، بخشی در حدود 1.05 کیلومتر از محل اتصال Guryong تا پل Deokeun 1 به عنوان یک منطقه غیر سیگاری تعیین شده است.

این منطقه برای جمع آوری نظرات مردم محلی در مورد ایجاد خیابان های غیر سیگاری برای خیابان های عابر پیاده و تپه های شنی در اطراف رودخانه های منطقه ، یک بررسی سه روزه را آغاز کرد ، از 3 اوت سال گذشته.

در نتیجه بررسی ، 93.4٪ از کل پاسخ دهندگان با تعیین منطقه ای برای عدم استعمال دخانیات موافقت کردند و اظهار داشتند که ایجاد یک خیابان غیرسیگاری به محافظت از سلامت کاربران رودخانه در برابر دود سیگار کمک می کند.

بر این اساس ، این منطقه تصمیم گرفت برای مسیرهای رودخانه ای که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند منطقه ای برای عدم استعمال دخانیات تعیین کند و این روند را به طور جدی آغاز کرد و در 11 ژانویه ، سه Bulwangchon ، Honjechon و Hyangdon تعیین شدند.

برای ترویج فعالانه این امر ، شهر علائم و بنرهایی برای هدف قرار دادن مناطق سیگار کشیدن در اطراف بخشی از مسیرهای رودخانه ای که اغلب توسط ساکنان استفاده می شود ، نصب می کند و تا 11 ژوئیه یک کمپین ترک سیگار همراه با فعالیت های هدف گیری سیگار را انجام می دهد.

متعاقباً ، از 12 ژوئیه ، افراد سیگاری مورد ضرب و شتم قرار می گیرند و در صورت مشاهده سیگار کشیدن در یک منطقه غیر سیگاری در این منطقه ، مجازات 100000 نفر اعمال می شود.

“Mapo-gu به طور مداوم در تلاش است تا محیطی دلپذیر و بدون دود را ایجاد کند ، به عنوان مثال ، با انجام پروژه های مختلف ترک سیگار.” امیدوارم چنین باشد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *