شرکت تاسیسات Daegu سوپ کیک برنج را برای سال جدید 2021 به اشتراک می گذارد

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] برای جشن سال نو میلادی ، شرکت تأسیسات Daegu “اشتراک Tteok-guk” را با مرکز داوطلبان Daegu Nam-gu در 3 فوریه برگزار کرد.

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، این فعالیت اشتراکی توسط گروه داوطلب مشارکت در عشق انجام شد ، که 150 کیلوگرم Osaek Tteokguk را به مرکز داوطلبان Nam-gu اهدا کرد. مرکز داوطلبان در ارتباط با مراکز مقیم در هر منطقه سوپ کیک برنج را به 150 خانوار آسیب پذیر تحویل داد.

گروه داوطلب اشتراک داوطلبین شرکت تاسیسات Daegu ، سازمانی داوطلبانه که با مشارکت داوطلبانه کارمندان ایجاد شده است ، یک سبد خرید دست ساز برای سالمندان برای جمع آوری کاغذهای باطله ، اشتراک کیمچی برای افراد محروم ، تهیه مایحتاج روزمره ، تعمیر خانه های عشق ، تولید و اهدا می کند و داوطلب شدن در یک شرکت و یک دهکده روستایی فعالیت های مختلف تأمین اجتماعی برای همسایگان همسایه به طور مداوم انجام می شود. در سال 2020 ، وی توسط صلیب سرخ کره به عنوان یک موسسه عالی برای کمک های اجتماعی انتخاب شد و جوایز مدیریت CSR در کره به او اهدا شد.

کیم هو کیونگ ، رئیس شرکت تاسیسات Daegu ، گفت: “من خوشحالم که برای سال نو قمری آینده Tteok-guk را با قلب کارمندان و همسایگان خود شریک می کنم. برای به اشتراک گذاشتن با جامعه محلی. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *