شرکت تسهیلات Sejong در اهدای کمپین مشترک “امید 2021” شرکت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Sejong ، یک شرکت ویژه مدیریت شهری خودمختار ، در تاریخ 27th اعلام کرد که 2 میلیون درآمد حاصل از مشارکت در کمپین اشتراکی Hope 2021 را که توسط Chest مراقبت های اجتماعی تبلیغ شده است برای کمک به گرما با افراد محروم اهدا کرده است. پایان سال و سال نو تعطیلات.

رئیس جمهور گای یونگ جون و هونگ یانگ سئوپ ، رئیس سینه جونگ کره کره ای ، در مراسم اهدای عشق شرکت کردند.

این کمک مالی مبلغی برای جمع آوری سرمایه از کمپین تقسیم حقوق شرکت های بزرگ است که از ماه اکتبر برای احیای کمک های اجتماعی تبلیغ شده است زیرا توزیع کرونا 19 باعث محدودیت در فعالیت های گروهی شده و معنای بیشتری به مشارکت کارکنان شرکت داده است.

علاوه بر کمک های مالی در پایان سال و تعطیلات سال نو ، شرکت فعالیت های مختلفی را برای کمک به جامعه ترویج می کند ، مانند تهیه بسته های کمک (تزیینات ، مایحتاج روزانه) برای همسایگان محروم ، نگهداری قرنطینه و کالاهای خانگی برای مشاغل کوچک بازارهای سنتی و تحویل داوطلبانه جعبه ناهار برای افراد مسنی که تنها زندگی می کنند.

رئیس گی یونگ جون گفت: “من خوشحالم كه می توانم از طریق این كمپین اشتراك امید 2021 كمكهایی به كارمندان این شركت اهدا كنم” و گفت: “من در گسترش فرهنگ به اشتراک گذاری از طریق فعالیت های مداوم جامعه “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *