شرکت ساخت و ساز Andong City ، آموزشی ویبولیتین 10 کامپیوتر دست دوم در اختیار خانواده های کم درآمد در Okdong قرار می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شورای امنیت جامعه Okdong (رئیس هوانگ سئونگ وونگ ، رئیس Civic Park Moo-joo) مراسمی را برای تحویل “10 کامپیوتر مستعمل” به افراد کم درآمد منطقه با شرکت Buildup Co. ، Ltd.

مدیر عامل یونگ سونگ واک ، که برای کمک به رفع نابرابری ها در اطلاعاتی سازی در بین طبقه کم درآمد درگیر است ، گفت: “من خوشحالم که می توانم از طریق این فرصت به همسایگان نیازمند کمک کنم. من این کار را خواهم کرد.”

شورای امنیت جامعه اوكدونگ در نظر دارد فرصت های آموزشی برای دانش آموزان كم بضاعت كه اخیراً كلاس های آنلاین زیادی داشته اند فراهم كند و با لمس افراد خبره از رایانه اخیراً تغییر یافته پشتیبانی كند تا بتوانند انگیزه خود را برای یادگیری افزایش دهند. نه رو در رو.

Park Mu-ju ، رئیس شورای امنیت جامعه Okdong ، گفت: “از شما برای كمك شما حتی در مواقع دشوار تشكر می كنیم و ما به اجرای پروژه های مختلف همکاری خصوصی و عمومی برای افراد كم درآمد و نیاز به محافظت ادامه خواهیم داد.”

اوک دونگ جانگ ، هوانگ سئونگ-وونگ گفت: “من از ساخت و ساز شرکت آموزشی ویبولیتین برای تمرین زندگی مشترک مشترک سپاسگزارم و آن را با قلبی گرم برای حمایت شما تحویل خواهم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.