شرکت های استخدام Gyeongsangnam-do برای شرکت در “قهرمانان پنهان جهانی”

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Gyeongsangnam-do و وزارت SME و شرکتهای نوپا اعلام کرده اند که شرکتهای شرکت کننده در “SMEs جهانی تا سال 2021” را استخدام می کنند تا SME های صادر کننده با قابلیت نوآوری و رشد را پیدا کنند و آنها را به عنوان شرکت های پیشرو برای صادرات

Gyeongnam-do قصد دارد امسال 20 شرکت را انتخاب کند که 5 شرکت نسبت به سال گذشته افزایش داشته و درصد بالاتری از رقابت را نسبت به سایر شهرهای سال گذشته نشان می دهد.

اگر به عنوان “قهرمان کوچک پنهان جهانی” تعریف شود ، “بازاریابی خارجی” حداکثر 200 میلیون KRW برای 4 سال و هزینه های پروژه برای برنامه های خودمختار محلی مورد نیاز “نمونه سازی اولیه ، آموزش و مشاوره ، فرایند تولید ، بهبود کیفیت و غیره” n. “طی 30 میلیون درآمد سالانه. از “هزینه های پروژه (کوپن صادرات)” پشتیبانی دریافت کنید.

علاوه بر این ، موسسات مالی خصوصی مانند SGI Seoul Guarantee و Shinhan Bank و Small and Medium Venture Business Corporation ممکن است هنگام شرکت در پروژه های توسعه فناوری ، ضمانت ها و پشتیبانی مالی مانند تخفیف در حق بیمه عملکرد ، نرخ بهره ترجیحی و امتیازات اضافی ترجیحی را دریافت کنند. از وزارت SME ها

صلاحیت های لازم برای شرکت های کوچک و متوسط ​​با فروش 10 تا 100 میلیارد درآمد کسب شده و صادرات مستقیم و غیرمستقیم 5 میلیون یا بیشتر است. شرکت های نوآور (بنگاه های اقتصادی ، INNOBIZ ، شرکت های بزرگ تجاری) یا شرکت های خدماتی می توانند در صورت فروش 5 تا 100 میلیاردی کسب درآمد و صادرات مستقیم یا غیرمستقیم بیش از 1 میلیون دلار ، درخواست دهند.

فروش به صورتهای مالی سال 2019 اعمال می شود و صادرات به صادرات مستقیم و غیرمستقیم در سال 2020 اعمال می شود و شما می توانید از طریق وب سایت مرکز پشتیبانی صادرات SME تا 8 فوریه بصورت آنلاین اقدام کنید.

برای انتخاب شرکتها ، نامزدهای منطقه Gyeongnam توسط کمیته راهبری تشکیل شده توسط Techno Park Gyeongnam ، سازمانی که پروژه را انجام می داد ، با بررسی نیازهای برنامه ، ارزیابی و ارائه در محل ، و نامزدهای انتخاب شده برای منطقه Gyeongnam به وزارت SME و شرکت نهایی تأیید شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جذب SME های جهانی از شرکت های شرکت کننده ، با دفتر استان Gyeongnam ، اداره SME منطقه ای Gyeongnam یا پارک فناوری Gyeongnam آژانس تماس بگیرید.

سئونگ هئونگ تائک ، رئیس شرکت های کوچک و متوسط ​​در Gyeongnam-do ، گفت: “به دلیل کرونا 19 زمان سختی است ، اما ما سعی خواهیم کرد از طریق همکاری با سازمان های مرتبط پشتیبانی های مختلفی ارائه دهیم ، به طوری که شرکت های کوچک و متوسط ​​در استان تا بتواند به شرکت های صادراتی جهانی تبدیل شود. “

در همین حال ، در مجموع 65 شرکت در Gyeongnam-do انتخاب شدند که شامل 4 شرکت در سال 2015 ، 6 شرکت در سال 2016 ، 8 شرکت در سال 2017 ، 17 شرکت در سال 2018 ، 15 شرکت در سال 2019 و 15 شرکت در در سال 2020 مجموعاً 8.7 میلیارد درآمد کسب شده است (هزینه های ملی 63 ، دبی 24).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *