شرکت های استخدام Hwaseong-si که در پروژه پشتیبانی انشعابات خارجی در سال 2021 شرکت داشتند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Hwaseong City در حال استخدام شرکت های درگیر در پروژه پشتیبانی شعبه خارج از کشور در سال 2021 برای شرکت های کوچک و متوسط ​​عالی در حوزه قضایی است که به دلیل تاج 19 و غیره در راه اندازی شعبات خارجی مشکل دارند.

این پروژه با استفاده از 123 مرکز تجاری در 81 کشور از آژانس توسعه تجارت و سرمایه گذاری کره (KOTRA) به عنوان شعبه محلی این شرکت و صادرات از محل خریدار برای تحقیقات بازار ، ورود به شبکه توزیع محلی ، اخذ مجوز ، ایجاد یک شرکت محلی ، ترخیص کالا از گمرک لجستیک و مدیریت مشتری. این یک پروژه است که از تمام زمینه های مورد نیاز پشتیبانی می کند

اهداف استخدام شرکت های کوچک و متوسط ​​دارای دفتر مرکزی یا کارخانه ای در حوزه قضایی هستند که صادرات آنها زیر 20 میلیون دلار در سال گذشته است.

در مجموع 15 شرکت برای پشتیبانی 70٪ از هزینه های پروژه خارج از کشور ، تا سقف 2.45 میلیون KRW ، انتخاب شدند.

درخواست ها را می توان از روز 22 تا 5 ماه بعد از طریق پست الکترونیکی ارسال کرد و آخرین روز درخواست ، 5 ، می تواند به صورت حضوری ارسال شود.

ژانگ کیونگ ایوی ، مدیر دفتر اقتصاد اشتغال گفت: “علاوه بر این پروژه پشتیبانی شعبه در خارج از کشور ،” علاوه بر این پروژه پشتیبانی شعبه شعبه ، ما با اجرای سیاست های مختلف پشتیبانی آنلاین و آفلاین از شرکت ها پشتیبانی خواهیم کرد که می توانند پاسخ دهند به COVID-19 در حال اجرا ، مانند کنفرانس ویدیویی پیشگامان از خارج از کشور ، شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی و تولید محتوای دیجیتال. ”

در همین حال ، در مجموع 23 شرکت در سال گذشته در پروژه پشتیبانی انشعابات خارج از کشور شرکت کردند که تقریبا به 7.9 میلیارد وون و 114 قرارداد صادرات رسیدند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *