شرکت های کره ای که در کشاورزی خارج از کشور پیشرفته هستند ، به امنیت غذایی کمک می کنند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی اعلام کرد که شرکت های توسعه کشاورزی کره در خارج از کشور 110،000 تن گندم ، سویا و ذرت در سال 2020 به کره وارد کردند که نسبت به سال قبل 2.5 برابر افزایش یافته است.

تحت عنوان 68،000 تن گندم ، 10،000 تن سویا ، 25،000 تن ذرت و 6،000 تن دیگر به داخل تحویل داده شد.

کره کشوری واردکننده غلات است که به واردات بیشتر غلات به جز برنج تکیه می کند و برنج خودکفا است ، اما غلات مانند گندم ، سویا و ذرت با 17 میلیون تن در سال (تا سال 2019) وارد می شود.

پروژه توسعه كشاورزی در خارج از كشور در سال 2009 برای گسترش ظرفیت در مواقع اضطراری با حمایت از تولید ، توزیع و واردات غلات با وابستگی زیاد به واردات به دلیل جهش قیمت بین المللی دانه از 2007 تا 2008 آغاز شد.

از طریق این پروژه ، زنجیره تأمین غلات را که متکی به شرکتهای بین المللی غلات است ، متنوع کرده و از سرمایه گذاری خصوصی و شهرکهای خارج از کشور برای ورود شرکتهای کره ای به شبکه های تولید و توزیع پشتیبانی می کند.

با این حال ، تهیه تسهیلات برای توزیع غلات (آسانسورهای صادراتی و غیره) که برای فرآوری مقادیر زیاد ضروری است ، دشوار است ، به طوری که حجم واردات داخلی در سطح 50،000 تن باقی بماند. شروع به تهیه غلات به مقدار زیاد کره می کند.

POSCO International یک ترمینال صادراتی غلات در اوکراین با حجم سالانه 2.5 میلیون تن خریداری کرد و 68000 تن گندم را برای خوراک سال گذشته تحویل داد.

پان اقیانوس سهمی در ترمینال صادرات غلات 9 میلیون تن در سال در شمال غربی ایالات متحده را تأمین کرده و قصد دارد امسال خوراک ذرت را از طریق این ترمینال تأمین کند.

علاوه بر این ، مزارع در مناطق شمالی (استان دریایی روسیه) ، جایی که بسیاری از شرکت های کره ای ذرت و سویا به طور سنتی وارد می شوند ، ایمن هستند و واردات داخلی نیز به طور مداوم در حال افزایش است.

شرکت های بزرگ شامل Farm Story ، Lotte Trading ، Aro و انجمن رفاه Win-Win هستند. سال گذشته ، این شرکت ها 63000 تن غلات مانند لوبیا ، ذرت و جو در 23000 هکتار از زمین های کشاورزی داشتند که حدود 80 برابر مساحت Yeouido است. از این تعداد 37000 تن به کره تحویل داده شد.

اگرچه شرکت های کره ای تقاضای داخلی زیادی دارند اما خودکفایی کمی دارند ، اما با تولید یا توزیع مستقیم گندم ، ذرت و دانه های سویا که به واردات خارج از کشور بستگی دارد ، به بهبود امنیت غذایی کمک می کنند.

در سال های اخیر ، بی ثباتی بازار بین المللی غلات ادامه داشته است ، بنابراین نیاز به تهیه غلات خارجی از طریق شرکت های کره ای در حال افزایش است.

بر این اساس ، وزارت زراعت و غذا در تلاش است تا شرایط را برای حمایت از بودجه های سیاسی در سال جاری بهبود بخشد و ورود و تسویه حساب شرکت ها را از طریق آموزش ، مشاوره ، تحقیقات محیط سرمایه گذاری و ارائه اطلاعات افزایش دهد.

به طور خاص ، به منظور احیای ورود به تجارت غلات ، نرخ سود تأمین مالی مشاغل 0.5٪ p (2.0٪ → 1.5٪) کاهش یافته است و قصد دارد آموزش های پشتیبانی از متخصصان بین المللی دانه را ادامه دهد.

مدیر سانگمن لی ، مدیر همکاری های بین المللی در وزارت کشاورزی و غذا گفت: “از طریق سرمایه گذاری پایدار و توسعه نیروی کار طی 10 سال گذشته ، ما از افزایش عرضه داخلی از طریق بهره برداری از امکانات گسترده توزیع غلات قدردانی می کنیم.” و توزیع غلات خارجی از طریق شرکت ما در حال افزایش است. “

“دولت به پشتیبانی خود از حل و فصل ادامه خواهد داد تا شرکت های کره ای بتوانند وارد تجارت غلات خارجی شوند و موقعیت ثابتی را ایجاد کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.