شرکت کمک های اجتماعی کار در کره در “کنفرانس مشترک اقتصادی در سال 2021” شرکت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] در تاریخ 4 فوریه ، شرکت کمک های اجتماعی کره (رئیس Soon-hee Kang) در یک کنفرانس مشترک دانشگاهی در زمینه اقتصاد در کره شرکت کرد و جلسه آنلاین امنیت اجتماعی (ZOOM) را با موضوع “بهبود امنیت اجتماعی بیمه حوادث صنعتی” برگزار کرد. با انجمن کار کره ای (جین هو جئونگ) ادامه دهید.

جلسه رفاه کار به ریاست لی سونگ-روح ، معاون رئیس انستیتوی کار کره برگزار می شود و محققان شرکت کمک های اجتماعی کره و موسسه کار کره تأثیر اقتصادی افزایش پوشش بیمه حوادث صنعتی را بر جامعه “و” مسیری که بیمه حوادث صنعتی باید در آن پیش برود ، آزاد می شود.

اولین مجری ، پارک چان ایم ، همکار ارشد موسسه کار کره ، در مورد روند گسترش بیمه جبران خسارت کارگران با موضوع “تقویت نقش بیمه جبران خسارت کارگران با گسترش کارگران بی قاعده” و محافظت از حوادث ناشی از کار برای افراد غیر کارگران استانداردی که شناسایی کارفرمایان به عنوان کارگران در سیستم عامل دشوار است.

دومین مجری ، جونگ یون اوه ، محقق ارشد در شرکت کمک های اجتماعی کره ، در “تأثیر بیمه حوادث صنعتی بر تجارت” از داده های شخصی مانند فروش و سود عملیاتی 200000 شرکت استفاده می کند. وی تأثیر آن را بر فعالیت تجزیه و تحلیل می کند و عملکرد بیمه حوادث صنعتی را به عنوان بیمه مسئولیت و تأثیر آن بر حاکمیت شرکتی ارائه می دهد.

سرانجام ، سونگ ووک لی ، یک همکار تحقیقاتی در شرکت کمک های اجتماعی کره ، تجزیه و تحلیل بازگشت سرمایه سرمایه گذاری (SROI) را که عمدتا برای تجزیه و تحلیل ارزش اقتصادی اجتماعی شرکت های اجتماعی استفاده می شود ، در خدمات توان بخشی حرفه ای اعمال کرد. بیمه حوادث صنعتی ، به طوری که ذینفعان مختلف مانند کارگران حوادث صنعتی ، خانواده ها ، صاحبان مشاغل و دولت ها ما “تجزیه و تحلیل ارزش اجتماعی خدمات توان بخشی شغلی برای بیمه حوادث صنعتی” را ارائه می دهیم که نتایج را به عنوان ارزشی برای پول اندازه گیری می کند.

کانگ سون هی ، رئیس شرکت کمک های اجتماعی ، که در بحث کنفرانس شرکت کرد ، گفت: “ما الگوی بیمه صنعتی را با سابقه 57 سال تغییر خواهیم داد ، دیدگاه های مختلف این کنفرانس مشترک در اقتصاد را منعکس می کند و آن را امکان پذیر می کند. برای استفاده از بیمه حوادث ملی. “اراده آشکار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *