شرکت Hwaseong City ، مرکز پشتیبانی حمل و نقل برای پاسخ پیشگیرانه تضعیف شده برای جلوگیری از گسترش تاج 19

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Hwaseong Urban Corporation (HU Corporation ، President Yoo-Yeol Lee) اخیراً برای جلوگیری از شیوع بیماری عفونی کرون 19 آزمایش تاج کامل 19 را بر روی 62 راننده از 11 به 17 آغاز کرده و از 11 تا 17 شروع کرده است. وی گفت که وی مجرم شناخته شده است. .

مرکز ضعف حمل و نقل هواسئونگ از زمان پیاده شدن مسافران از زمان انفجار کرونا 19 ضدعفونی کامل انجام داده و تلاش مستمر برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 مانند نصب موانع در برابر راننده و سرنشینان را دارد.

آزمون کرونا 19 با در نظر گرفتن این واقعیت انجام شد که بیشتر مقاصد اصلی ارسال شده به مرکز پشتیبانی حمل و نقل برای حمل و نقل آسیب پذیر ، امکانات جمع آوری مانند بیمارستان ها یا مراکز اجتماعی است و اکثر مصرف کنندگان در معرض گروه های بهداشتی مانند بزرگسالان

علاوه بر این ، در تاریخ 12th ، HU Corporation آزمایش تاج را بر روی 19 نفر از 101 کارگر اتوبوسرانی انجام داد و آزمایش تاج را بر روی 163 کارمند ، از جمله راننده یک وسیله نقلیه کم تردد ، انجام داد.

لی یو یول ، رئیس شرکت شهری هواسئونگ گفت: “این پیشآزمایی یک اقدام ضروری برای اطمینان از ایمنی شهروندان و جلوگیری از شیوع کرونا 19 است.” “برای اطمینان از ایمنی جامعه محلی از طریق فعالیت های قرنطینه ای عمیق در تأسیسات مدیریت شده و اداره شده. از شرکت من تمام تلاشم را خواهم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *