شهردار اوسان Quak Sang-wok ، “من تمام تلاش خود را برای یافتن سال 2027 انجام خواهم داد.”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] پیش بینی می شود پروژه راه آهن شهری دونگتان (تراموا) ، یک ارتباط حمل و نقل سازگار با محیط زیست بین شهر سوون از طریق اوسان و شهر هواسئونگ ، پس از تصویب طرح جامع ، به طور گسترده تبلیغ شود.

شهر اوسان (شهردار كواك سانگ ووك) در فوریه سال گذشته توافق نامه تجاری با Gyeonggi-do و Hwaseong-si امضا كرد و از طریق همکاری متقابل و پشتیبانی از اجرای رویه های مربوط به ایجاد طرح جامع Gyeonggi-do “طرح جامع” را تأیید كرد از خط راه آهن شهر دونگتان (پروژه). ”22مین وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل اعلام کرد که درخواست تصویب را به کمیسیون حمل و نقل منطقه صوفیه ارسال کرده است.

اگر طرح جامع (پروژه) در نیمه اول سال 2021 تصویب و ابلاغ شود ، با هدف افتتاح آن در سال 2027 از طریق مراحل گام به گام به عنوان یک پروژه جامع و دقیق در سال 2022 و ارتقا construction ساخت و ساز در سال 2023 تبلیغ می شود -2027

در همین حال ، شهر اوسان در حال مشاوره فعالانه برای ارتقا the اتصال بخشها در شهر اوسان است ، از جمله بحث در مورد مسیرهای مربوط به پروژه توسعه مجموعه باغ Unam در بخش Osan ، به طوری که راه آهن شهر Dongtan پروژه می تواند امکان اقتصادی را تضمین کند و پروژه تراموا را در جلسه سطح کار تشکیل شده برای ایجاد طرح جامع ارتقا دهد.

شهردار اوسان ، كواك سانگ ووك اظهار داشت: “اگر تراموا بین ایستگاه Mangpo و ایستگاه Dongtan و ایستگاه Osan احداث شود ، ما زیرساخت های ترافیكی را از طریق SRT ، خط GTX-A ، خط Indeokwon و Bundang ایجاد خواهیم كرد. من انتظار دارم که اهمیت به طور قابل توجهی بهبود یابد. وی اظهار داشت: ما تلاش خواهیم کرد با همکاری سازمان های مشابه فعالیت های تراموا را در اسرع وقت انجام دهیم تا زیرساخت های حمل و نقل اکولوژیکی فراهم شود. “

راه آهن شهر Dongtan اولین روش حمل و نقل جدید در Gyeonggi-do است ، که به عنوان اقدامی برای بهبود ترافیک در منطقه شهری Dongtan 2 New Town ترویج می شود و ارزش کل پروژه 977.3 میلیارد KRW به ایستگاه Suwon Mangpo سرمایه گذاری می کند. Osan ، ایستگاه Byeongjeom-station Dongtan-station وسیله نقلیه 2 این مشاغلی است که تراموا را در همه بخش ها معرفی می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *