شهردار دژئون ، هئو ته جیونگ شروع به ایجاد داژئون ، شهری امن می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهردار داژئون ، هور ته جئونگ به طور فعال درگیر چالش ایمنی ترافیک برای از بین بردن مرگ و میر در مناطق محافظت از کودکان است.

“چالش ایمنی کودک” پس از یک حادثه مرگبار در منطقه محافظت از کودکان در گوانگجو در نوامبر گذشته ، با پیغام ایمنی ترافیک در “1 توقف ، 2 کشور ، 3 ثانیه ، 4 پیشگیری از تصادف” در شبکه های اجتماعی دنبال شد. یک کمپین آنلاین که شرکت کنندگان را معرفی و پخش می کند.

شهردار هئو تائه جونگ ، که تحت رهبری شهردار کیم هونگ ژانگ و شهردار دونگ گو هوانگ یانگ هو در روز 15 شرکت می کند ، “از شرکت در چالش مهم تشکر می کند” و تأکید کرد که “ریشه کن کردن کودکان تصادفات جاده ای ، آینده داژئون مهمترین چیز در دوران پایین بودن میزان زاد و ولد و پیری است. “

وی افزود: من در جهت ترویج سیاست های ایمنی ترافیک هوشمند که تلفیق سخت افزار و نرم افزار هستند مانند بهبود امکانات در مناطق محافظت از کودکان و کمپین های ایمنی ترافیک تلاش خواهم کرد.

شهر دژئون با تعیین مناطق جدید و گسترش کودکان در 42 مدرسه ابتدایی ، از جمله دبستان یونگ جئون ، با هزینه پروژه 3.4 میلیارد درآمد در سال جاری ، امکانات ایمنی ترافیک را بهبود بخشیده است. وی قصد دارد کمپینی را برای گسترش فرهنگ حمل و نقل ترویج کند.

در همین حال ، شهردار هئو تائه جونگ ، یک مقام شهرداری را با چهار فرزند منصوب کرد تا به عنوان یک شرکت کننده در چالش بعدی به عنوان یک شرکت کننده در مدرسه حضور یابد ، یک فرد مسن آسیب پذیر در برابر تصادفات جاده ای ، و رئیس جمهور کوون جونگ ، اخیراً از شهر دژئون ، مشارکت را از روش قبلی مشارکت در رله ، که بر خدمات عمومی متمرکز بود ، به طبقات مختلف اجتماعی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *