شهردار پاک سونگ-وونگ ، شهردار گوانگ جونگ ، از جامعه مذهبی می خواهد که پیام امید را به شهروندان خسته تاج برساند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهردار Gwangmyeong Park Seung-win در تاریخ 26 ام با سه رهبر اصلی مذهب در سالن دیدار کرد و خواستار رعایت قوانین قرنطینه COVID-19 و انتقال پیام امید به شهروندان خسته شده توسط تاج 19 شد.

پنج رهبر از سه گروه مذهبی اصلی ، کاتولیک ، بودیسم و ​​مسیحیت ، در جلسه ای که در سالن ویدئو کنفرانس تالار شهر برگزار شد ، شرکت کردند.

از آنجا که فعالیت های مذهبی در 10٪ صندلی های هجدهم در دسترس است ، این جلسه برای ابراز نگرانی در مورد گسترش کرونا 19 و تلاش برای همکاری فعال از جامعه مذهبی برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 آماده شد.

در طول جلسه توصیه شده است که بین کاربران ، فعالیت های مذهبی در 10٪ از ساکنان ، 2 مایل یا بیشتر ، ممنوعیت فعالیت های شخصی ، مدیریت لیست بازدید کنندگان و رعایت دقیق موارد قرنطینه مانند ضد عفونی و تهویه ، رعایت فاصله بین 2 متر یا بیشتر باشد. قبل و بعد از وقایع مذهبی. علاوه بر این ، یک نظرسنجی اخیر در مورد رضایت از خدمات مرکز پیشگیری از خودکشی گوانگسونگ نشان داد که دین بعد از زندگی خانوادگی دوم است.

پاک سونگ-وونگ ، شهردار گوانگمیونگ گفت: قرنطینه ما به دلیل روند رو به رشد موارد تایید شده ، که علی رغم تلاش همه از بین نمی روند ، بار دیگر با مانعی اساسی روبرو است.

علاوه بر این ، “از آنجا که دستورالعمل های 2.5 مرحله ای فعلی گسترش یافته و فعالیت های مذهبی محدود به چهره امکان پذیر است ، بسیاری از شهروندان نگران شیوع مجدد کرونا 19 هستند و شهروندان بیشتری از مشکلات روحی کرونا 19 شکایت دارند. صمیمانه از شما می خواهم که نقش پشتیبانی محکمی را که می توانید فراهم کنید ، بازی کنید. “

رهبران گروه های مذهبی که در آن روز شرکت کردند ، ذهن خود را جمع کردند و گفتند: “ما با رعایت مقررات قرنطینه فعالانه تلاش خواهیم کرد تا از گسترش کرونا 19 جلوگیری کنیم. علاوه بر این ، آنها ابراز عقیده کردند که لازم است درک بیماران تأیید شده به گونه ای تغییر کند که به دلیل گسترش آزمایش تاج پیشگیری 19 و تأیید ، هیچ شهروندی رنج نبرد و در حاشیه قرار گیرد.

شهردار پارک گفت ، “در آینده ، ما جلسات منظمی را برای همکاری نزدیک با جامعه مذهبی و تقویت احساس همبستگی خود برگزار خواهیم کرد. بیایید با هم تلاش کنیم تا همه کارها را برای حفظ یک سیستم قرنطینه مثال زدنی انجام دهیم تا از شیوع تاج 19 جلوگیری شود.” گفت

پیش از این ، شهر گوانگمیونگ از جامعه مذهبی خواسته بود تا از طریق نامه های رسمی و پیام های SNS مطابق با فرمت 2.5 مرحله ، دستورالعمل های قرنطینه اصلاح شده را رعایت کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *