شهردار چوی جونگ هوان ، شهردار پاجو ، با مقامات غیر حضوری ارتباط برقرار می کند

[ad_1]

ناهار رو در رو با تشویق تیم Winter برای تبلیغ کلی اقدامات متقابل

[세계연합신문 이영호 기자] شهردار پاجو ، چوی یونگ-هوان ، کارکنان تیم جامع مقابله با زمستان را تشویق کرد ، که در حال مبارزه برای جلوگیری از فاجعه های مختلف زمستانی مانند برف سنگین و موج های سرد از طریق یک ناهار غیر حضوری در روز 27 است.

در 6 و 7 ژانویه ، به طور شگفت آور بارش برف در کلان شهر رخ داد ، اما شهر پاجو به دلیل واکنش سریع در مقایسه با سایر دولت های محلی ، موفق شد به کار خود ادامه دهد و بدون عبور از ترافیک بزرگ ، از آنجا برود. این نیز نتیجه تلاش کارکنان است ، مانند بررسی دقیق طرح واکنش برف سنگین از طریق جلسه مقدماتی دادگاه ستاد مقابله با ایمنی و ایمنی و کاهش زمان لازم برای برف روبی ، با نصب 11 پایگاه مقدماتی برای کار برف روبی مناطق

در این روز ، ناهار “چهره به چهره” دومین بار برای ارتباط بعد از ظهر “چهره به چهره” با کارمندان مرکز قرنطینه COVID-19 در سن 20 سالگی است. او برای این کار آماده بود.

علاوه بر این ، این شهر با سفارش غذا از طریق برنامه تحویل سرویس تحویل Gyeonggi-do ، همزیستی با صاحبان مشاغل کوچک را تشویق می کند و قصد دارد در آینده برای کاهش هزینه های صاحبان مشاغل کوچک ، از تحویل سریع استفاده کند.

چوی یونگ-هوان ، شهردار پاجو گفت: “ما باید از طریق آماده سازی عمیق و بازسازی سریع ، محیطی ایمن برای شهروندان در برابر بلایای زمستانی مانند بارش شدید برف و امواج سرد ایجاد کنیم.” وی ، وی را تشویق کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *