شهردار چوی چوی جونگ هوان در چالش رله ایمنی کودکان شرکت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] چوی یونگ-هوان ، شهردار پاجو در هجدهمین چالش رله ایمنی کودک برای ایجاد فرهنگ اولویت برای محافظت از کودکان و پیشگیری از حوادث شرکت کرد.

این کمپین که توسط وزارت ادار Public عمومی و امنیت در ماه دسامبر آغاز شد ، از طریق یک مسابقه عمومی برای ایده های یک شعار کودکان برای ایمنی ترافیک “توقف 1! 2 وجود دارد! در 3 ثانیه! این یک کمپین است که “پیشگیری برای 4 دبیرستان!” را به شکل یک رله پخش می کند. از این طریق ، هدف آن ایجاد فرهنگ عملی ایمنی ترافیک در مناطق حفاظت شده کودکان و تشکیل اجماع عمومی برای پیشگیری از تصادفات جاده ای است.

شهردار چوی جونگ هوان ، که در حال مبارزات انتخاباتی پس از رئیس کیم گوانگ چول ، رئیس بخش یونچئون است ، گفت: “پرورش آگاهی مدنی برای جلوگیری از حوادث کودکان در درجه اول اهمیت است. توجه درخواست شد

شهردار چوی جونگ هوان ، شهردار پارک کوانگمیونگ ، سونگ وون ، شهردار گانگ نونگ ، کیم هان هنگ و لی یونگ ووک ، رئیس کمیته صنعت شهری شورای شهر Paju را به عنوان شرکت کنندگان در چالش بعدی انتخاب کرد.

Paju City نصب چراغ های راهنمایی زرد را در تقاطع های اصلی اطراف مدارس ابتدایی در مناطق محافظت از کودکان در سال 2020 به پایان رسانده است تا یک دونگا گیل امن ایجاد کند ، نوید برگزاری انتخابات داخلی هفتم ، کمک به دستگاه عابر پیاده برای کمک به نصب راهنمای صوتی برای فرش زرد علاوه بر این ، این شرکت در نظر دارد تا سال 2022 تجهیزات کنترل ترافیک بدون سرنشین را در مناطق حفاظت از کودکان در حدود 58 مدرسه ابتدایی در Paju-si نصب کند تا ایمنی کودکان در راه مدرسه را تضمین کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *