شهردار کیم جونگ اون ، “گزینه Gwacheon این نیست که یک خانه واحد در محل مجموعه دولت Gwacheon و در دو سایت بیکار بسازد.”

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] در روز چهارم ، کیم جونگ اون ، شهردار گوآچون ، یک جلسه توجیهی غیررسمی را برای اصلاح این مسئله در کانال رسمی یوتیوب برگزار کرد و گفت که برخی از شهروندان جایگزین طرح مسکن در گوآچونگ را اشتباه درک کرده اند.

شهردار کیم جونگ اون گفت ، “محتوای اصلی سو mis تفاهم این است که شما درک نادرستی از این که گزینه دیگری برای شهر گوآچون تخریب ساختمان های اداری 2 و 5 گوآچون و تأمین خانه است است.” وی گفت: “ما حتی در حال ساخت خانه نیستیم. خانه

به عنوان گزینه دیگری که دولت می توانست در مورد آن توافق کند ، دولت تخمین زد که اندازه خانه های 4000 خانوار از موقعیت ساختمان دولت مهمتر است ، بنابراین نسبت محله های گوآچئون و گوچئون افزایش یافت و بیش از 2000 خانوار از طریق استفاده از زمین و شرایط حمل و نقل خودکفا خوب است. وی توضیح داد که به 2000 نسل در حومه گوآچونگ پیشنهاد داده است.

Gwacheon District Gwacheon برخی از شهروندان نگران هستند که اگر بخشی از زمین خودکفا و زمین رزرو شده را به زمین مسکونی تغییر دهند و نسبت سطح زمین مسکونی Gwacheon به محله Gwacheon را افزایش دهند تا 2000 خانوار را تأمین کنند ، به منظره شهر آسیب می رساند. ، سعید گفت: کم چگالی طراحی شده است بنابراین مشکلی پیش نخواهد آمد. برای مرجع ، شهر دانش و اطلاعات Gwacheon 1.35 میلیون مترمربع و 8474 خانوار ، 62.7 خانوار در هر 10000 متر مربع را تحت پوشش قرار داده است و در حال حاضر منطقه Gwacheon Gwacheon در 1.68 میلیون متر مربع و 7159 خانوار برنامه ریزی شده است. گفته می شود که حدود 54 نسل است که تراکم کمتری نسبت به شهر دانش و اطلاعات دارد.

علاوه بر این ، یک مرکز پزشکی و بیوکامپلکس دیجیتال ، از جمله بیمارستان های مشترک ، در مناطق خالی 4 و 5 ساختمان دولت ساخته می شود و شماره 6 طرحی برای ایجاد یک میدان برای شهروندان است. وی گفت که مقدار کل خود کفایت در Gwacheon City وجود ندارد.

علاوه بر این ، مخالفت دولت با 4 اوت سال گذشته یک کار اجاره ای است و مخالف آن است ، اما سیاست مسکن دولت نه تنها به عنوان مسکن اجاره ای بلکه به عنوان یک کسب و کار مسکن عمومی مانند Gwacheon Knowledge Information Town و Gwacheon City He ارتقا می یابد. جایگزینی را پیشنهاد داد. وی توضیح داد که اگر دولت مسکن از جمله یک منطقه را تأمین کند ، به عنوان محله مسکن عمومی ارتقا می یابد ، در این حالت نسبت مسکن اجاره ای معمولاً 35٪ به 40٪ است.

کیم جونگ اون ، شهردار گوچئون گفت: “جایگزینی برای شهر گوآچون بهترین راه برای دستیابی به سیاست دولت در زمینه گسترش مسکن عمومی است ، در حالی که طرح مسکن در اطراف مجموعه دولت گوآشون را به درخواست شهروندان مسدود می کند.”

شهردار کیم جونگ اون در شش ماه گذشته از زمان اعلام 8. 8 دولت اظهارات زیادی کرده است. 4. سیاست املاک و مستغلات ، ایجاد دفاتر چادر و ارائه نظرات به حزب و ادارات عمده دولتی در مورد غیر منطقی بودن طرح مسکن دولت مجموعه گوچئون . وی گفت که با کره مخالفت می کند.

شهردار کیم گفت: “ما هرگز برنامه مسکن گوآچون دولت را تحمل نکرده ایم و همچنین قبلاً با مشورت روبرو نشده ایم.” برای مسکن در گوآچئون. من تمام تلاش خود را خواهم کرد ، بنابراین شهروندان ، لطفا با ما همراه شوید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.