شهردار گویانگ لی جون به عنوان چهارمین رئیس شورای دولت محلی برای پاسخگویی در برابر بحران آب و هوا و انرژی انتخاب شد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهردار گویانگ لی جوون در پاسخ به شرایط بحرانی در سال 2021 و تحول انرژی ، که ساعت 15:00 بیست و هشتم برگزار شد ، به عنوان چهارمین رئیس جلسه عمومی منظم شورای دولت محلی انتخاب شد.

“شورای خودمختاری محلی در واکنش به بحران و تبدیل انرژی” (از این پس “شورای خودگردانی محلی”) ، که 40 دولت محلی به عنوان شهرهای عضو در آن شرکت می کنند ، از طریق همبستگی بین شهرهای عضو به بحران آب و هوا پاسخ می دهد. در دسامبر 2016 برای ایجاد یک برنامه انرژی متناسب با ویژگی های منطقه ای ، به دنبال اقدامات متقابل و پیشنهاد گزینه های جایگزین تاسیس شد.

در این جلسه عمومی عادی ، on بر انتخاب چهارمین مدیر اجرایی متمرکز شد ▲ تبریک از سران دولت های محلی در شهرهای عضو جدید گزارش های مربوط به مشاغل و شهرک ها 2020 ▲ تصویب برنامه های تجاری و بودجه فعالیت های 2021 شوراهای دولتی مورد بحث قرار گرفتند.

شورای چهارم دولت محلی در نظر دارد پروژه های مختلفی را برای ایجاد یک جامعه پایدار بدون کربن ترویج کند ، مانند برگزاری یک مجمع ملی برای تبدیل انرژی منطقه ای و عبور از بحران آب و هوا ، دیدار با شورای ملی برای بهبود سیستم حقوقی و برگزاری کارگاه های آموزشی جوامع بدون کربن

لی جون ، شهردار گویانگ گفت: “طبق توافق نامه پاریس ، ما مسئولیت مهمی داریم که فراتر از اقتصاد کربن به یک ساختار شهری با کربن کم و یک شهر خنثی از کربن از طریق Green New Deal برویم.” “ما به طور عملی و عملی ارائه خواهیم کرد رهنمودهایی برای حل مشکلات زیست محیطی. “او آرزوهای خود را بیان کرد.

در راستای تعیین اهداف کاهش گازهای گلخانه ای ، شهر گویان در تلاش است تا به بحران آب و هوا پاسخ دهد و یک شهر خنثی از کربن مانند ساختمان سبز ، گسترش تحرک سبز و گسترش انرژی پاک ایجاد کند.

به ویژه ، برای پاسخ فعال به تغییرات آب و هوایی ، تعهد به خنثی سازی کربن در جامعه بین المللی و حرکت به سمت یک شهر سبز کم کربن ، ما به طور فعال در میزبانی بیست و هشتمین کنوانسیون چارچوب سازمان ملل متحد در مورد تغییرات آب و هوایی مشارکت داریم. (COP28) در 2023

از سوی دیگر ، جلسه عمومی عادی امسال شورای مدیریت محلی پاسخگویی در برابر بحران و تبدیل انرژی برای اولین بار در یک کنفرانس ویدیویی حضوری برای جلوگیری از کرونا 19 و رعایت اقدامات برای حفظ فاصله برگزار شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.