شهردار گیمپو جئونگ ها-یانگ در مورد مشکلات حمل و نقل آینده در گیمپو با رئیس جمهور دائو کوانگ وی صحبت کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 29th ، شهر Gimpo با شهردار Jeong Ha-Young از Gimpo و رئیس کمیسیون حمل و نقل منطقه متروپولیتن ، Choi Gi-ju دیدار کرد و در مورد نیاز به یک شبکه حمل و نقل عمومی ، بزرگترین مشکل Gimpo ، بحث کرد و اعلام کرد که در آنجا اتفاق نظر در مورد لزوم گسترش راه آهن کلانشهرها برای آمادگی برای آینده است.

شهردار یونگ ها یانگ گفت ، “گیمپو بالاترین نرخ رشد جمعیت را در کشور دارد و در حال تبدیل شدن به یک شهر متوسط ​​با 500000 نفر جمعیت است.” Gimpo Hangang Line (توسعه خط 5 در سئول) ، “Incheon Line 2” Gimpo-Goyang Extension “،” Seoul Express Rail (GTX) “در” 4 برنامه اجرای حمل و نقل شهری و 2 برنامه عمومی حمل و نقل شهری “.)” D Route “و” BTX معرفی “آنها باید به طور فعال منعکس شوند.”

در همین رابطه ، رئیس جمهور کی جو چوی گفت: “اگر این برنامه اساسی برای حمل و نقل شهری نشان دهنده گسترش مزایا و تحقق رفاه حمل و نقل در بخش شمال غربی پایتخت باشد ، سفر شهروندان با استفاده از حمل و نقل عمومی بهبود خواهد یافت. “من طرح Gimpo را به طور کامل مرور خواهم کرد. “جواب داد.

در بحث بعدی ، شهردار جئونگ ها-یانگ نیاز به یک شبکه حمل و نقل شهری مانند اقدامات ترافیکی مناسب برای یک کلانشهر 1.5 میلیون نفری را توضیح داد ، زمانی که شهر گیمپو در سال 2035 به 760،000 نفر رسید و هنگامی که شهر جدید Geomdan مجاور آن تکمیل شد. . همدردی با مسیر شبکه راه

شهردار جئونگ ها یانگ گفت: “شهر گیمپو از زیرساخت های جاده ای بسیار ضعیفی برخوردار است ، اگرچه در منطقه شهری واقع شده است و لازم است مسافران سریع و رفت و آمد آسان و همچنین آماده سازی حمل و نقل پایدار برای شهروندان فراهم شوند. 100 سال آینده “من می خواهم کاری کنم که شهروندان گیمپو لبخندی بر لبهایشان پیدا کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.