شهردار Maeng Jeong-ho Seosan “اگر ما پردیس Seongyeoncho 2 را بسازیم ، زمین را آزاد خواهیم کرد”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] “اگر وزارت آموزش و پرورش پردیس دوم خود را برای رسیدگی به مشکل کلاسهای شلوغ در اوایل سئونگ یئون ایجاد کند ، ما زمین شهری را به صورت رایگان تأمین خواهیم کرد.”

روز دوم ، شهردار سئوسان ، مئنگ جئونگ هو با رئیس كانگ چونگنام دو ملاقات كرد و در مورد مشكل بیش از حد كلاس در اوایل سئونگ یئون و اراده برای بهبود فضای آموزشی دانش آموزان صحبت كرد.

علی رغم اینکه یک مدرسه سئونگئون چو در این محله است ، به دلیل رشد سریع جمعیت و دانش آموزان ، تعداد دانش آموزان به 1200 و 47 کلاس رسید.

طبق سرویس پشتیبانی آموزش در سئوسان ، 12 کلاس دیگر بلافاصله تا سال 2023 مورد نیاز است و تا سال 2024 ، 67 ساعت مدرسه باید فراهم شود.

علاوه بر این ، ساخت این دو مجتمع مسکونی در سال جاری برنامه ریزی شده است و انتظار می رود تا زمان تکمیل جمعیت ، جمعیت بیشتری افزایش یابد.

شهردار Maeng معتقد است که ایجاد یک پردیس Seongyeoncho 2 به عنوان راهی برای حل این مشکل ضروری است.

شهردار Maeng گفت: “Seongyeon مکان بسیار مهمی برای رشد سئوسان است و داشتن شرایط استقرار مناسب برای رشد فوری است. ما علاقه مند به گسترش امکانات آموزشی و فرهنگی و کار در سطح شهر خواهیم بود.”

در همین زمینه ، رئیس آموزش و پرورش کیم گفت: “برای بهبود فضای آموزشی در اوایل سئونگ یئون ، دفتر آموزش همچنین اقدامات چند جانبه ای مانند گسترش سالن های غذاخوری و کلاس های درس را آماده می کند.”

در همین حال ، برای بهبود شرایط استقرار در دره Seosan Techno ، این شهر یک خانه فرهنگ جوانان ساخته است که شامل یک مرکز مراقبت ، استخر شنا ، یک کتابخانه کوچک و یک فرهنگ فرهنگ برای زندگی است. تبلیغ مسیر Yoncheon

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *