شهردار Yongqing Baekgungi ، On-Tac ، برای اداره مدیریت شهر

[ad_1]

بازار Baekgungi شهر یونگین

[세계연합신문 이영호 기자] شهردار یونگین ، بائک گون کی ، یک مدیریت جامع شهرداری را با کنترل مداوم انجام می دهد.

شهردار باک ، از طریق یک کنفرانس ویدئویی در تاریخ 4 ، گزارش در مورد 50 موضوع مانند پروژه های در حال انجام توسط ادارات و کشورها را به هر دفتر و اداره دریافت کرد و در مورد موضوعاتی که تبلیغ می شود به دقت تحقیق کرد.

به طور خاص ، در سوم ، پس از صدور تابلوی برف سنگین ، رئیس اداره ساخت و ساز حمل و نقل مسئول برف روبی از طرح برف روبی مطلع شد و به وی دستور داد تا برای رفع برف روبی کاملاً تلاش کند.

شهردار باک به دلیل تماس با بیمار تأیید شده Crown19 در روز دوم و همزمان ، با دریافت گزارش های منظم سه بار در روز از طریق یک سیستم مدیریت آنلاین نصب شده در خانه ، به قرنطینه خود رفت ، به طور منظم با او تماس گرفت و همان کارهای معمول را انجام داد .

علاوه بر این ، یونگین سیتی یک سیستم اضطراری متمرکز بر معاونین شهردار 1 و 2 را ایجاد می کند و سیستمی را ایجاد کرده است که به همه کارمندان اجازه می دهد از خانه کار کنند و از راه دور آماده شوند تا یک دولت بدون نشت و همچنین برای ظهور موارد تایید شده در ساختمان دولتی.

شهردار بائک گفت: ما با بسیج روش های مختلف کار خود را ادامه می دهیم تا به دلیل اولویت خود احساس غیبت نکنیم.

در همین حال ، شهردار باک در یک تست تشخیصی که قبل از انزوا از خود انجام شد ، یک تست منفی دریافت کرد و انزوا تا ظهر سیزدهم ادامه داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *