شهر آسان ، افتتاح رایگان پارکینگ عمومی در بازار چشمه های آب گرم Onyang

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] آسان شهر یک برج پارکینگ عمومی رایگان در بازار چشمه های آب گرم Onyang افتتاح می کند تا اقتصاد محلی را احیا کند و حمل و نقل مناسبی را برای بازگشتندگانی که برای تعطیلات سال جدید قمری از شهرهای خود بازدید می کنند فراهم کند.

ساعات کار رایگان از 9 فوریه تا 12 فوریه به صورت 24 ساعته آزاد است. تعطیلات سال نو میلادی در مجموع به مدت چهار روز قبل و بعد از تعطیلات برای راحتی مشتری در بازار و راحتی مسافران بازگشت به طور رایگان باز می شود. ورودی برج پارکینگ عمومی تنها یک هزینه پارکینگ برای بازار سنتی باز می کند و انتظار می رود هزینه پارکینگ 2 برای جاده ایستگاه Onyang Oncheon مسدود شود.

“ما یک دوره افتتاح آزاد را به عنوان بخشی از راهی برای احیای اقتصاد محلی در شرایطی تعیین کرده ایم که اقتصاد محلی به دلیل طولانی شدن کرونا 19 و مشکلات رو به رشد صاحبان مشاغل کوچک راکد است.” بهداشت شخصی به طور مداوم ارتقا یافته و عقیم می شود هر جمعه “ما به طور مكرر از مشتريان ديداركننده و مراجعين خود مي خواهيم كه بهداشت شخصي را رعايت كنند.”

در همین حال ، این شهر قصد دارد با اختصاص 3 تا 4 کارمند برای کار با امکانات و آماده سازی ایمنی در ارتباط با شرکت مدیریت تسهیلات ، تلاش کند تا مزاحمت بازدید کنندگان را به حداقل برساند.

علاوه بر این ، شهر از 1 فوریه یک دوره آزمایشی رایگان برای پارک عمومی در فضای پایین ایستگاه Onyang Oncheon (بلوک 1 تا 6) برگزار می کند ، در مجموع 117 مکان پارکینگ ، ساعات کار از 8:00 تا 22:00 (به جز در چهارم و نهم هر ماه در روز بازار) طرحی برای افزایش دسترسی به بازار از طریق پارکینگ تبلیغ می شود.

علاوه بر این ، در ژوئیه 2022 در منطقه 41-2 ، Oncheon-dong ، مرکز تعمیر و نگهداری خیابان از مجتمع خرید برای چشمه های آب گرم Onyang ساخته می شود ، جایی که می توان پارکینگ 210 را پارک کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.