شهر آسان با استفاده از مرکز تماس در سال 2020 رضایت 98 درصدی را کسب کرد.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در نتیجه بررسی رضایت شهر آسان شهر برای سال 2020 ، مشخص شد که 98٪ مشتریان راضی هستند.

نظرسنجی رضایت مشتری با کمک مرکز تماس یک بار در نیمه اول و دوم سال انجام می شود و دستیابی به رضایت 98 درصدی در نتیجه نظر سنجی برای سال 2020 می تواند نشانه ای باشد که مرکز خدمات مشتری شهری در آسان خدمات دوستانه ، دقیق و سریعی را به شهروندان ارائه می دهد.

علاوه بر این ، مشخص شد که اولین نرخ پردازش ، شاخص مهمی برای عملکرد مرکز تماس ، 81 درصد است. سرعت پردازش اولیه به سرعتی که مشاور مرکز تماس مشاوره را هدایت و تکمیل می کند گفته می شود و عاملی است که مستقیماً بر میزان رضایت مثر است و کاربران می توانند بلافاصله پاسخ مورد نظر را دریافت کنند و از تماس بین بخش جلوگیری می کند.

“با دهمین سالگرد تاسیس آن ، فرصت های مشاوره با کارکنان مرکز تماس بیشتر می شود و خدمات برای پاسخگویی به تماس های مشاوره با شهروندان در حال بهبود است.” ما تمام تلاش خود را برای رضایت بیشتر شهروندان خود انجام خواهیم داد تأکید بر بهبود بهره وری. ”

از طرف دیگر ، این مرکز تماس ، که از سال 2011 تاکنون به مدت 10 سال فعالیت کرده است ، در مجموع 15 مشاور دارد و آنها با مهربانی و بی درنگ مسائل و نیازهای شهروندان مانند فاصله اجتماعی مربوط به کرونا 19 ، گواهی های هدیه را دوست دارند. از اسان و سوالات مالیاتی محلی.

علاوه بر این ، شهر به طور مرتب مواد مشاوره استاندارد را برای ارائه اطلاعات سریع و دقیق به روز می کند و تلاش می کند تا از طریق آموزش شخصی مداوم و منظم ، مهارت حرفه ای مشاوران را ارتقا دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *