شهر آسان برای دو سال متوالی در ارزیابی سیاست مبارزه با فساد به “درجه 2” دست یافت

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] آسان شهر در ارزیابی سیاست مبارزه با فساد 2020 که توسط کمیسیون حقوق ملی کره برای 264 موسسه عمومی در سراسر کشور انجام شد ، به درجه دوم رسید.

پس از کسب درجه 3 در سال 2018 ، که برای اولین بار در هدف ارزیابی قرار گرفت ، آسان شهر برای دو سال متوالی درجه 2 را حفظ کرد و نتایج عالی را در تمام زمینه های ارزیابی انجام داد.

به ویژه ، وی به دلیل تلاش هایش برای ریشه کن کردن فعالیت های فاسد در داخل و خارج از خدمات عمومی با مسدود کردن سیستماتیک فعالیت های فاسد در داخل و خارج از خدمات عمومی ، با بالاترین امتیاز در “کار سیستم ضد فساد” و “تلاش برای “گسترش سیاست های ضد فساد” در میان نقاط ارزیابی.

سال گذشته ، شهر آسان بر اساس تعهد قوی خود در مبارزه با فساد و صداقت اقدامات ضد فساد را ایجاد کرد و اقدامات ضد فساد را با درگیر کردن همه کارمندان دولت ، مانند مدیریت سیستم خودگردانی کارمندان دولت ، انجام آموزش های شخصی ، ارتقا داد. و ارسال نامه ای از صداقت.

علاوه بر این ، اقدامات مختلف برای گسترش فرهنگ یکپارچگی ، مانند عملکرد سیستم بازرسی شهروندان ، که مشارکت مدنی را گسترش می دهد ، فعالیت های شورای خصوصی و خصوصی جامعه صداقت و کمپین صداقت ، بررسی های خوبی دریافت کرد.

از سوی دیگر ، کمیسیون ملی حقوق بشر و منافع ، اجرای سیاست های مبارزه با فساد اداری را در هر سطح در سال گذشته ترویج داده است plan برنامه ضد فساد ایجاد شده plan افزایش مشارکت در سیاستهای صداقت orts تلاش برای از بین بردن خطر فساد ▲ سیستم ضد فساد اداری ▲ اجرای سیاست مبارزه با فساد ▲ مبارزه با فساد ارزیابی سیاست مبارزه با فساد با ارزیابی هفت وظیفه از جمله تلاش های انتشار سیاست و طبقه بندی آنها به پنج پایه (کلاس 1-5).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *