شهر آسان جاده ها را با گرد و غبار ریز به عنوان بقایای برف روب در زمستان با تمیز کردن با آب تصرف می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] آسان شهر اقدامات ویژه ای را برای محافظت از سلامت شهروندان در برابر پسماند کلرید کلسیم در جاده ها پس از حذف جاده ها و ایجاد یک محیط تمیز شهری آماده کرده است.

کلرید کلسیم و شن و ماسه برای مدت طولانی در جاده باقی مانده است به دلیل بارندگی کم در زمستان به دلیل کار برف روبی که در زمستان برای ایمنی شهروندان انجام می شود ، باعث گرد و غبار ، خوردگی ماشین ها و جاده ها می شود و زیبایی شناسی شهر را به دلیل سفید کننده

بر این اساس ، این شهر اولین دولت محلی است که برف روب ها را در ارتباط با سیستم مدیریت ریزگردهای فصلی از ژانویه تا مارس ، که غالباً غلظت های زیادی از ریزگردها ایجاد می شود ، پاشش می کند و بلافاصله زباله ها را به دلیل شرایط آب و هوایی از بین می برد.

تا 5 فوریه ، شهر ابتدا به دو منطقه تقسیم می شود و چهار رفتگر جاده ، هشت دستگاه تصفیه آب و پرسنل ایمنی را برای ایجاد خیابان های اصلی مانند آسان رو ، Oncheon-daero و Munhva-ro و همچنین جاده پراکنده به شدت استخدام می کند. به عنوان هدف دوم بر روی هدف قرار دادن و گسترش آن به مناطق مسکونی مانند Baebang New Town و Tangjeong New Town است.

“آب جاده برای محافظت از سلامت بزرگسالان و کودکان با ایمنی کم با از بین بردن گرد و غبار دوباره پراکنده مانند دستگاه های برف پاک کن اسپری شده و برای یک محیط شهری تمیز ، تمیز ، تمیز و خنک استفاده می شود.” من تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط زندگی مداوم شهری تمیز. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.