شهر آسان در حال آماده سازی پروژه های ساخت و ساز عمومی برای آماده سازی 500000 شهر خودکفا است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] طرح ساختمان های عمومی شهر آسان که متمرکز بر گسترش زیرساخت های عمومی به “500000 شهر خودکفا” است ، در حال تسریع است.

در سال 2021 ، شهر آسان 3918 میلیارد درآمد کل برای ارتقا 45 45 ساختمان عمومی ، از جمله پروژه های زنده SOC مانند یک جامعه چند منظوره + مرکز جدید ، مراکز هنری ادبی و پایگاه صنعت دانش ، سرمایه گذاری خواهد کرد.

در سال 2020 ، این شهر 255.6 میلیارد درآمد کسب شده در 43 پروژه ساخت و ساز عمومی در شش منطقه از جمله فرهنگ ، ورزش ، رفاه ، ساختمان های دولتی ، پارکینگ و امکانات تفریحی را هزینه کرد. بیشتر آنها برای ساکنان امکانات عمومی راحت است که عمدتا توسط هفتمین انتخاب عمومی ارتقا یافته است.

دبیرستان Baebang ، مرکز پشتیبانی جامع مراقبت از کودک ، کتابخانه کودکان و جوانان Dreamsem ، مرکز امور اداری شهر جدید Baebang ، برج پارکینگ Baebang و دیگران. آنها سال گذشته به اتمام رسیدند و باز هستند و یا در آستانه افتتاح هستند ، مرکز فرهنگی مجتمع Eumbong (کتابخانه) ، برج پارکینگ عمومی Baebang ، مرکز ارشد رفاه اجتماعی ساخت برج پارک در حال انجام است. دفتر شورای شهر ، مرکز اجتماعی مجتمع Baebang ، مرکز پشتیبانی ادغام مواد غذایی و مرکز پشتیبانی بازار سنتی Onyang در دست طراحی است.

آسان شهر انتظار دارد که اگر همه پروژه های تبلیغاتی به راحتی پیش بروند ، طرح ایجاد زیرساخت های عمومی مناسب برای “500000 شهر خودکفا” پایدارتر خواهد بود.

ساختمانهای عمومی در شهر آسان بناهایی هستند که نه تنها هدف ایجاد ، بلکه بهره برداری کارآمد را نیز در ذهن دارند و انتظارات زیادی برای استفاده از آنها وجود دارد.

کتابخانه کودکان و جوانان Dreamsam که در 23 دسامبر سال گذشته تکمیل شد و قرار است در 27 ژانویه افتتاح شود ، اولین ساختمان کتابخانه عمومی در کره است که نه تنها مشکل دسترسی به کتابخانه کودکان موجود را حل می کند ، بلکه صفر را نیز با هم ترکیب می کند. معماری انرژی و بازیافت. گواهینامه های مختلف (صدور گواهینامه از ساختمانهای غیر فعال ، صدور گواهینامه از یک ساختمان 5 طبقه با انرژی صفر ، سطح کارایی انرژی ساختمان 1++) در طراحی منعکس شد.

این به این دلیل است که شهر آسان a با استفاده از متخصصان خصوصی و متخصصان داخلی ساختمان های عمومی اجرا شده با مشارکت مدنی با انجام حامیان پروژه ، جلسات عمومی و جلسات توجیهی برای ساکنان محلی برای بازسازی ساختمان های قدیمی ، یک سیستم مشاوره قبلی برای برنامه ریزی معماری عمومی را اجرا می کند و نتیجه تعیین سه هدف برای اجرای موثر پروژه های ساخت و ساز عمومی ، مانند اجرای ساختمانهای عمومی پایدار با صرفه جویی در انرژی از طریق معرفی تکنیک های ساخت و ساز منفعل و تهیه و اجرای برنامه های عملیاتی دقیق.

Asan City قصد دارد چنین برنامه های عملیاتی مفصلی را در سایر ساختمانهای عمومی منعکس کند ، برنامه هایی که در سال 2021 برای اجرای موثر برنامه ریزی معماری عمومی ، تحقق ارزشهای عمومی ساخت و ساز و ایجاد ساختمانهای عمومی با وقار در حال انجام است که رضایت شهروندان را فراهم می کند.

اداره تسهیلات عمومی آسان گفت: “اطمینان از سازگاری و تجربه در برنامه ریزی معماری برای پروژه های ساخت عمومی بسیار مهم است.” من تمام تلاشم را خواهم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *