شهر آسان نظارت ویژه ای را برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست در تعطیلات سال نو قمری تشویق می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست و حوادث آلودگی در تعطیلات سال نو میلادی ، شهر آسان فعالیت های ویژه را برای نظارت و ارتقا areas مناطق آسیب پذیر در برابر آلودگی محیط زیست و امکانات مربوطه تشویق می کند.

این نظارت ویژه در مرکز محل کار با انتشار آلاینده های زیست محیطی ، سیستم های تأمین آب ، مجتمع های صنعتی و جریان های Gokgyo انجام می شود. طبقه بندی انجام می شود.

در اولین مرحله از دوره تبلیغاتی قبل از تعطیلات سال نو قمری ، یک طرح نظارت در وب سایت شهر منتشر شده و یک پیشخوان مشاوره برای جلوگیری از آلودگی کار می شود. این برنامه همچنین قصد دارد گشت های شغلی آسیب پذیر ، مانند مقادیر زیادی فاضلاب ، درمان حمل و نقل فاضلاب و مشاغل با شکایت مکرر مدنی را افزایش دهد و خواستار اقدامات پیشگیری از حوادث و همکاری برای بازرسی 22 شغل از خود بازرسی.

در مرحله دوم تعطیلات سال نو قمری ، یک اتاق موقعیتی نصب می شود و آماده می شود تا برای حوادث آلودگی آماده شود ، گشت ها را در رودخانه های تحت تأثیر آلودگی مانند سیستم آبرسانی و جریان Gokgyo تقویت کند ، و در صورت لزوم آماده شدن برای تصادفات با آلودگی محیط زیست

یک مقام شهری گفت: “حتی در تعطیلات سال نو میلادی نیز می توان گزارش آلودگی دریافت کرد و معمولاً از پیشخوان های مشاوره استفاده می شود (110 یا 128 بدون کد منطقه و کد منطقه هنگام استفاده از تلفن همراه اضافه می شود).” که شهروندان می توانند تعطیلات سال نو میلادی دلپذیر را در یک فضای دلپذیر و بدون تصادف داشته باشند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *