شهر آسان چهار سال متوالی مرگ و میر جاده ای را کاهش می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] تعداد کشته شدگان جاده ای در آسان برای چهار سال متوالی در حال کاهش است. به نظر می رسد سیاست های مختلف آسان شهر برای جلوگیری از حوادث مثر بوده است.

طبق آژانس پلیس چونگنام ، تعداد مرگ و میرهای ناشی از تصادفات جاده ای در آسان در سال 2020 19 نفر است که 47.2 درصد کمتر از 36 مورد در سال 2019 است. تعداد مرگ و میر در تصادفات جاده ای در شهرستان آسان در سال 2017 51 نفر است 38 در سال 2018 و 36 در سال 2019 ، به این معنی که این کاهش برای 4 سال متوالی ادامه دارد.

این شهر از طریق همکاری ارگانیک با سازمان های مرتبط مانند کلانتری ، خدمات پشتیبانی آموزش و مدیریت ترافیک بر کاهش سوانح رانندگی نظارت می کند ، امکانات ایمنی ترافیک مانند اثر انگشت زرد ، چراغ راهنمایی زرد و فرش زرد را در مناطق محافظت از کودکان و به صورت خودکار نصب می کند کودکان را در مناطق محافظت از کودکان تشخیص می دهد. (چراغ راهنما) او به طور مداوم سیاست های مرتبط مانند پروژه های آزمایشی را تبلیغ می کند.

شهر آسان همچنین در تلاش است تا از بروز حوادث رانندگی برای کودکان در ساختمان جلوگیری کند.

با تأمین بودجه پیشگیرانه دولت در سال گذشته ، اولین هواپیماهای بدون سرنشین کشور در 46 مدرسه ابتدایی حوزه قضایی نصب شد.

سیاست های جلوگیری از تصادفات برای افراد مسن ، مانند تعیین مناطق حفاظتی برای جاده های اطراف در 18 مسیر برای اطمینان از مسیرهای ایمن پیاده روی برای سالمندان ، و نصب علائم روشن برای بهبود ثبات راه رفتن سالمندان ، که در سحر و شب نیز پاسخ بسیار خوبی از سوی شهروندان دریافت کرد.

علاوه بر این ، پس از آنکه افزایش تصادفات جاده ای ناشی از رانندگی بی تجربه رانندگان بزرگسال به یک معضل اجتماعی تبدیل شد ، طرحی برای ارائه گواهینامه های هدیه عشق به افراد مسنی که گواهینامه رانندگی خود را پس داده اند ، آغاز شد. پاسخ شهروندان نیز خوب است ، زیرا می تواند به افراد مسن کمک کند تا داوطلبانه گواهینامه رانندگی خود را برای جلوگیری از تصادفات پس دهند و با گواهی هدیه عشق آسان به احیای اقتصاد محلی کمک کند.

از این سال به بعد ، برنامه ریزی شده است که یک فروشگاه یک مرحله ای ارائه دهد که بتواند با مراجعه به هر یک از مراکز اداری eup، myeon-dong برای مراقبت های اجتماعی و رفع ناراحتی از مراجعه ، مجوز رانندگی و دریافت گواهینامه های هدیه را کنترل کند. از افراد مسن این شهر انتظار دارد که افزایش نرخ بازگشت گواهینامه رانندگی برای افراد مسن به طور قابل توجهی در جلوگیری از حوادث جاده ای کمک کند.

علاوه بر این ، برای سیاست “Safe Speed ​​5030” ، که از 17 آوریل به طور کامل اجرا می شود ، نگهداری علائم حداکثر سرعت و علامت گذاری سطح جاده تا مارس به پایان می رسد. “سرعت مطمئنه 5030” سیاستی است که با هدف کاهش تعداد مرگ و میرها در صورت تصادف جاده ای و ایمنی عابران پیاده در جاده انجام می شود و طرحی برای تنظیم حد مجاز سرعت 50 کیلومتر در ساعت برای جاده های مشترک و 30 کیلومتر در ساعت است ، یا کمتر برای جاده های عقب به عنوان مناطق مسکونی.

تسهیلات و سیاست های مختلف جلوگیری از تصادفات شهر آسان منجر به کاهش قابل توجه مرگ و میر جاده ای برای چهار سال متوالی شده است. در “ارزیابی دولت های محلی عالی برای ارتقا Prom پروژه های ایمنی حمل و نقل منطقه ای و بهبود محیط زیست” که توسط وزارت ادار Administration عمومی و امنیت انجام شده است ، همچنین به عنوان یک سازمان عالی در زمینه پروژه های بهبود کودکان و سالمندان انتخاب شده است.

علاوه بر این ، به عنوان بخشی از سیاستی که شهروندان می توانند تجربه کنند ، این شهر تصمیم گرفته است “پیشنهادی برای منافع عمومی موتورسیکلت ها برای ایمنی ترافیک” را ارائه دهد که در آن شهروندان به طور مستقیم از وسایل نقلیه دو چرخ گزارش می کنند که قوانین راهنمایی و رانندگی را نقض می کنند. این به این دلیل است که به دلیل استقرار اخیر کرونا 19 ، خدمات تحویل با استفاده از وسایل نقلیه دو چرخ افزایش یافته و خطر تصادفات جاده ای مربوط به آنها نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

شهر آسان وظیفه حمایت از فعالیتها را خواهد داشت ، نه ادعاهای منافع عمومی ، اداره ایمنی حمل و نقل مسئول جمع آوری و اهدای جوایز ادعاهای منافع عمومی و آژانس پلیس ملی مسئول رد شکایات گزارش شده خواهد بود.

یک مقام شهری گفت: “از آنجا که این امر مستقیماً با زندگی گرانبهای شهروندان در ارتباط است ، ما سیاست های مختلف حمل و نقل مانند سرکوب پارکینگ و متوقف کردن تخلفات ، گسترش امکانات ایمنی ترافیک و عملکرد سیستم منافع عمومی را ادامه خواهیم داد. ایمنی ترافیک برای ادامه کاهش مرگ و میر جاده ها ما تمام تلاش خود را برای ایجاد “شهر ایمنی ترافیک” انجام خواهیم داد که در آن همه شهروندان ، از بزرگسالان تا بزرگسالان ، بتوانند از آنجا عبور کنند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *