شهر آنسئونگ ، بنیاد رفاه پیونگان میلال · Village Enterprise Village Dosirak Co.، Ltd.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Anseong City اعلام کرد تیم مراقبت از شهر Dongbu Wuhan Anseong در بنیاد کمک های اجتماعی Pyeongan Milal بیستمین قرارداد کمک اجتماعی را با Village Dosirak ، یک شرکت اولیه اجتماعی امضا کرده است.

با توافق آن روز ، شرکت اولیه اجتماعی ، Village Dosirak Co. ، Ltd. ، تصمیم گرفت از جعبه های ناهار دو بار در هفته برای یک رژیم غذایی سالم برای خانواده های آسیب پذیر و فقیر در قسمت شرقی Anseong پشتیبانی کند.

رئیس جمهور یو بیونگ هوا از Village Dosirak Co. ، Ltd. ، یک شرکت اولیه اجتماعی ، گفت: “من می خواستم از خانواده های فقیر و بحران زده در جامعه محلی حمایت کنم ، اما خوشحالم که با یک سازمان شریک خوب ملاقات کردم.”

لی هه جین ، سرپرست تیم Anseong-si Dongbu Infinite Care Network ، گفت: “من از حمایت چشمگیر شما از محرومان اجتماعی سپاسگزارم. .

تیم Anseong-si Dongbu Infinite Care Network یک سازمان مدیریت پرونده حرفه ای است که توسط بنیاد رفاهی Pyeongan Milal از Anseong سپرده شده و در تلاش است تا بهزیستی خانواده های آسیب پذیر در فقر را بهبود بخشد. eSeoun-myeon ، Bogae-myeon ، Geumgwang-myeon ، Samjuk-myeon ، Juksan-myon و Iljuk-myeon) مدیران پرونده خدمات مناسبی را پس از مراجعه و مشاوره شخصی برای یافتن خانواده های در بحران که در نقطه نابینای رفاه در منطقه هستند ، ارائه می دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *