شهر آنسان ، 86 سالگرد مرگ چوی یونگ شین را مدیریت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] شهر آنسان در هجدهم اعلام کرد که “86 امین سالگرد درگذشت چوی یونگ شین” را در سالن یادبود چوی یونگ شین در نوزدهم قبل از 23 ژانویه ، تاریخ مرگ چوی یونگ شین برگزار می کند. .

چوی یونگ شین (1909.8.12. ~ 1935.1.23) ، بر اساس کلیسای Ansan Saemgol ، میهن پرستی و اعتماد به نفس را به کودکان می آموزد ، بی سوادی را در میان بزرگسالان و زنان از بین می برد و زندگی روستاهای روستایی را بهبود می بخشد. وی کنشگری برای استقلال زنان است که بدون وقفه به جنبش آموزش روستایی متعهد است.

این شهر در سال 2007 تالار یادبود چوی یونگ-شین را افتتاح کرد و نمایشگاه های مختلف ، پروژه های آموزشی و دانشگاهی را ترویج داد و برای احترام به نیت خود رویدادهای مختلف فرهنگی را تبلیغ کرد.

تالار یادبود چوی یونگ شین ، واقع در پارک سانگنوکسو ، از نوزدهم تا پایان این ماه برنامه ای را برای هفته های یادبود اجرا می کند. گل داودی برای گلها در سالن دائمی نمایشگاههای تالار یادبود چوی یونگ شین ارائه می شود ، به طوری که شهروندان مایل به اهدا گل به صورت آزاد در مقبره آقای چوی یونگ شین (ویرانه های محلی شهر آنسان № 18). مواد آموزشی و سوغاتی برای شرکت در این رویداد به صورت اولین و اولین سرویس توزیع می شود و یک مراسم یادبود آنلاین نیز برگزار می شود.

هشتاد و ششمین سالگرد درگذشت برنامه هفته یادبود آقای چوی یونگ شین برای هر شهروندی که معلم را دوست داشته و به یاد داشته باشد آزاد است و طبق قوانین قرنطینه مطابق با اقدامات فعلی “اجتماعی” برگزار می شود. فاصله “برای جلوگیری از گسترش تاج 19.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *