شهر آنسان در حال بهبود تأسیسات فاضلاب عمومی در سال 2021 است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Ansan City 169 میلیارد KRW در کل هزینه های پروژه ، از جمله 91.4 میلیارد KRW در هزینه های ملی و شهرستانی در سال جاری ، برای بهبود امکانات عمومی فاضلاب مانند نگهداری از لوله های فاضلاب قدیمی و ساخت جدید لوله های جدید فاضلاب منطقه ای سرمایه گذاری کرده است. برای جلوگیری از فرونشست در مقیاس بزرگ (سوراخ غرق شدن) و مدیریت آب تمیز نوشته شده در هجدهم.

از 2014 تا 2020 ، شهر انسان 54 میلیارد کل هزینه کسب شده را برای اجرای پروژه سرمایه گذاری کرده است. کارهای احیا▲ در مورد نگهداری لوله های فاضلاب (26.6 میلیارد وون) کار در زمینه بهبود زمینه اولویت مدیریت فاضلاب )

علاوه بر این ، 38.8 کیلومتر تعمیر و نگهداری لوله های فاضلاب قدیمی و بد در Gojan-dong ، Il-dong ، Bono-dong ، Sa-dong و Choji-dong را به پایان رساند و 37.5 میلیارد KRW هزینه دولت و سرمایه برای بهبود از امکانات

به طور خاص ، امسال ما کار را برای بهبود بوهای راکتورهای زیستی در تصفیه خانه 1 خط گیاه تأسیس می کنیم ▲ پیش نویس نقشه راه برای اقدامات ویژه برای بهبود محیط زیست کمیسیون پایداری سیهوا (بهبود بوی تاسیسات محیطی) environmental کار بر روی تعمیر و نگهداری لوله های فاضلاب قدیمی (مرحله جلوگیری از غرق شدن در فاضلاب 1) ▲ Ansan Smart کار در مورد نگهداری لوله های فاضلاب در توپی (مرحله 2) کار تعمیر و نگهداری لوله های فاضلاب Daebud ▲ پروژه نصب تاسیسات برای استفاده مجدد از آب (تأمین آب سنگین) و ▲ Ansan کار تعمیر و نگهداری لوله های فاضلاب را خراب کرد (مرحله 2 برای جلوگیری از غرق شدن) پروژه های جدید ، از جمله 7 پروژه ، هزینه پروژه 1000 سرمایه گذاری 69 میلیارد درآمد.

با انجام این کار ، شهر با کاهش بوی بد تولید شده در طی فرایند درمان ، با بهبود محیط جوی در Smart Hubs Ansan و Sihwa ، با بهبود تصفیه خانه فاضلاب عمومی در Seonggok-dong ، Danwon-gu ، محیط کار در محل کار را بهبود بخشیده است. فاضلاب و بهبود محیط کار در محل کار با حفظ 77.08 کیلومتر لوله فاضلاب قدیمی و بد و نگهداری فاضلاب عمومی در بخش عمومی برنامه ایجاد یک لوله فاضلاب عمومی 9.23 کیلومتری در جزیره دائبودو ، منطقه ای که فاضلاب در آن است بد ، نه تنها برای جلوگیری از ریزش بزرگ زمین (سوراخ غرق شدن) ، که ایمنی شهروندان را به خطر می اندازد ، بلکه همچنین به ایجاد یک محیط زندگی راحت از طریق نگهداری سیستماتیک لوله های فاضلاب کمک می کند.

7.9 میلیارد بودجه صرفه جویی شده با بهره برداری کارآمد از تصفیه خانه فاضلاب عمومی

سال گذشته ، شهر Ansan از طریق نظارت عملیاتی موثر بر آژانس های مدیریت تصفیه خانه فاضلاب عمومی و نیروگاه های سوزاندن لجن فاضلاب ، 6.8 میلیارد KRW در هزینه های آژانس مدیریت صرفه جویی کرد و هزینه خرید اعتبارات کربن توسط 1.1 میلیارد KRW با کاهش انتشار از تصفیه خانه های فاضلاب عمومی. .

این در نتیجه سرمایه گذاری فعال Ansan City در بهبود بو و جو تصفیه خانه های عمومی و بهبود امکانات تصفیه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

جلوگیری از رانش زمین (سوراخ غرق شدن) با نگهداری لوله های قدیمی فاضلاب با تأمین اعتبارات دولتی

برای جلوگیری از رانش زمین در مقیاس بزرگ ناشی از پیر شدن لوله های فاضلاب ، منطقه مورد نیاز برای نگهداری به فازهای 1 و 2 تقسیم می شود و طول کل 63.9 کیلومتر ترمیم می شود. عملیات احداث مرحله اول قطعه 30.6 کیلومتر از ژوئن سال گذشته آغاز شد و مرحله دوم قطعه 33.3 کیلومتر نیز امسال ارتقا می یابد.

علاوه بر این ، برای مرحله دوم پروژه نگهداری لوله فاضلاب قدیمی (جلوگیری از غرق شدن) ، خدمات طراحی دقیق با تهیه 23.1 میلیارد KRW هزینه ملی ارائه شده است و انتظار می رود مرحله اول آن در سال 2023 به پایان برسد. و مرحله دوم در سال 2025

از این طریق ، شهر انسان نتایج مختلفی را از جمله پاسخ فعالانه به تغییرات آب و هوایی و ایجاد سیستم گردش آب برای استفاده بهینه از منابع آب از طریق بهبود لوله های فاضلاب قدیمی و تأمین دولت و سرمایه برای تصفیه خانه های کارآمد عمومی ارتقا می دهد. من حرکت کردم.

یک مقام شهری گفت: “ما تلاش های مختلفی برای بهبود فضای کاری شرکت ها و کارگران مراکز هوشمند که در قلب توسعه شهر انس است و نصب امکانات جمع آوری بو در تصفیه خانه انجام می دهیم. از آنجا که این یک مرکز زیرساختی است ، ما تمام تلاش خود را برای ارتقا the تجارت برای ایجاد یک محیط زندگی امن و راحت خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *