شهر آنیانگ ، بیست و دومین مراسم تکمیل پارکینگ عمومی. قسمت فوقانی یک پارک کوچک است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مراسم تکمیل ساخت پارکینگ عمومی و یک پارک کوچک در منطقه هاون ، آنیانگ (954-4 Hogye 1-dong ، Dongan-gu) در بیست و دوم برگزار شد.

شهر آنیانگ قیمت پروژه 3.7 میلیارد وون ، شامل مالیات ویژه و کمک ویژه تنظیم را ایجاد کرد.

این مساحت کل 1808 متر مربع است و ظرفیت پارکینگ 44 وسیله نقلیه با زیرزمین را دارد.

به طور خاص ، پارکینگ در زیر زمین ساخته شده است و قسمت فوقانی آن یک پارک کوچک با نیمکت ، درختان سبز و تفرجگاه است.

9 اتاق و آسانسور برای مشاهده افراد معلول و افراد فقیر در حمل و نقل نصب شده است.

علاوه بر این ، سیستم کنترل هوشمند و سنسورهای فراصوت معرفی شده است که به رانندگان اجازه می دهد قبل از استفاده از پارکینگ ، فضای خالی را بررسی کنند.

علاوه بر این ، سطح کف با استفاده از روش پرداخت نانوپلیت براق تمیز است و مزیت آن کاهش هزینه های برق و بهبود کیفیت هوا است ، زیرا مجهز به پنجره های نور طبیعی و دریچه است.

انتظار می رود ساخت پارکینگ ها و پارک های کوچک در منطقه تبدیل ، منطقه هاون ، کیفیت زندگی را بهبود بخشد و همچنین کمبود پارکینگ در مناطق مجاور را برطرف کند.

مراسم فارغ التحصیلی با کمترین تعداد اعضای حاضر ، از جمله شهردار چوی سانگ هو و معاون رئیس شهر چوی بیونگ-ایر ، اعضای منطقه محلی و یک رهبر گروه ، به مدت کوتاهی برگزار شد.

این شهر قصد دارد آن را به مدت حدود یک ماه به صورت رایگان افتتاح کند ، تقاضا و استفاده از پارکینگ را تجزیه و تحلیل کند و قیمتی را مطابق با واقعیت اعمال کند و از مارس آن را به هزینه پرداختی تبدیل کند.

این شهر از اتمام پارکینگ عمومی 7 دونگ آنیانگ که پس از پارکینگ زیرزمینی در محله هاون در حال ساخت است ، در ماه مه سال جاری خبر داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *