شهر آنیانگ ، چالش های مرگ صفر در تصادفات جاده ای!

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر آنیانگ در تاریخ 27th برنامه ای برای کاهش مرگ و میر جاده ای امسال اعلام کرد.

در ابتدا ، این شهر تخصص محیط پیاده مدرسه را برای بهبود محیط عابر پیاده تشویق می کند. پروژه “فرشته زرد” که نماد ایمنی کودکان است ، قرار است در 20 مکان اضافی ایجاد شود که هر کدام دارای 10 مکان جداگانه هستند و سال گذشته 22 مکان دنبال می شود. اهدافی مانند چراغ راهنمایی ، لوازم جانبی ، سایبان ها و فرش ها برای بهبود دید ، زرد هستند.

یک منطقه مدرسه هوشمند در دو مکان دبستان Myeonghak و دبستان Howon راه اندازی می شود ، جایی که یک دوربین مداربسته هوشمند LED و نمایشگر LED نصب می شود که حوادث رانندگی را در زمان واقعی نشان می دهد ، همچنین یک دوربین عملکرد بدون سرنشین و حصار پیاده رو تازه تاسیس شود.

علاوه بر این ، تقاطع های مورب در چهار مکان ، از جمله مقابل ایستگاه آتش نشانی Gwiin-dong ، و چراغ های راهنمایی طبقه در سه مکان که تردد اتومبیل زیاد است ، مانند اتصال Hakwon Ga ، محل اتصال تالار شهر نصب می شود. و محل اتصال Byucksan. سیگنال خروج عابر پیاده و سیستم هدایت صوتی عابر پیاده به 25 منطقه گسترش می یابد.

علاوه بر این ، تصمیم گرفته شد 49 جاده کنار جاده به عنوان مناطق حفاظت از سالمندان تعیین شود.

این شهر همچنین دستورالعمل های پارکینگ را ایجاد کرده و یک نوسان منحصر به فرد برای برقراری نظم وسایل نقلیه شخصی شخصی (تخته های برقی) که اخیراً به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند ، نصب و راه اندازی می کند. وی همچنین قصد دارد برای راهنمایی و برخورد با تخلفات رانندگی با پلیس همکاری کند.

اگرچه خدمات توسعه دوچرخه را ترویج می کند ، اما بهبود پارکینگ عمومی در ایستگاه Gwanak ، تهیه مسیرهای پیاده روی و بهبود فضای عابر پیاده در مقابل مرکز بازیافت منابع (Pyeongan-dong) نیز برای مردم هدف قرار گرفته است.

تجهیزات ایمنی ترافیک نیز هوشمندتر می شوند. با ایجاد سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) ، تقاطع های هوشمند به 43 مکان گسترش می یابد. در دو تقاطع روبروی پمپ بنزین انرژی Anguk در Anyang 2-dong ، که در آن حوادث رانندگی مکرر است ، و در مقابل ساختمان Samjin در Gwanyang-dong در حال انجام است.

ضمن گسترش امکاناتی مانند تقسیم مرکزی برای جلوگیری از عبور غیرمجاز ، دست اندازها ، دوربین های کنترل ترافیک سیار ، دوربین های کنترل ترافیک بدون سرنشین و نظارت تصویری غیرقانونی برای کنترل پارکینگ ، در حالی که خطوط مرزبندی خیابان با خطوط مشخصی از پارکینگ پوشانده شده است ، برای تنظیم دستور پارک

علاوه بر این ، شهر با انتشار یک مرکز خرید برای کمک به ایمنی ترافیک در تقاطع های اصلی ، یک کمپین ایمنی ترافیک ماهانه با تمرکز بر یک مدل انجمن رانندگان ، دستورالعمل های ایمنی ترافیک ، تقویت آموزش ایمنی ترافیک برای افراد آسیب پذیر و ادامه پارک غیرقانونی و تعلیق ، توافق عمومی را ارتقا می دهد. کنترل. این یک طرح شکل گیری است.

شهردار چوی چوی در تاریخ 26th در sns خود گفت که کاهش مرگ و میر در جاده ها غیرممکن نیست و ابراز آرزو کرد که با اجرای سیاست ترافیکی عابر پیاده با اولویت اصلی ایمنی ترافیک در مناطق محافظت از کودکان ، آنیانگ را به یک شهر ترافیکی پیشرفته تبدیل کند.

در همین حال ، در تاریخ 10 مارس سال گذشته ، این شهر اولین سال مرگ صفر در جاده ها را اعلام کرد ، و سیاست های حمل و نقل مردم مدار را افزایش داد. در نتیجه ، تعداد مرگ های ناشی از حوادث رانندگی در ساختمان از 20 نفر در سال 2019 ، سال قبل ، به 9 نفر کاهش یافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *