شهر آنیانگ در زمستان در 6 مکان ساخت و ساز عمومی یک بازرسی ویژه ایمنی انجام می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 25 ام ، اعلام شد که شهر آنیانگ در فصل زمستان یک بازرسی ایمنی ویژه از محل ساخت و ساز انجام داده و 20 مورد از جمله ذخیره نامناسب کالاهای خطرناک را پیدا کرده و دستور اضافی صادر کرده است.

این بازرسی برای جلوگیری از عوامل خطر در آماده سازی شرایط بد آب و هوایی مانند امواج سرد ، برف شدید و وزش باد شدید در زمستان انجام شده است.

این کار در شش مکان که ساخت و ساز و بازسازی ساختمانهای عمومی جدید انجام می شود ، از جمله مکانهایی که ساخت و سازها در فصل زمستان متوقف شده بود ، انجام شد.

این شهر یک تیم بازرسی را با کارمندان مرتبط و کارمندان 18 تا 22 ماهه یک به یک در این ماه بازدید کردند و به دقت بررسی کردند که آیا کیفیت بتن با توجه به افت دما ، آمادگی آتش و اقدامات ایمنی اطمینان حاصل شده است.

در نتیجه ، 20 نقص یافت شد ، از جمله خاموش کننده های آتش ناکافی مربوط به جلوگیری از آتش سوزی در زمستان ، ذخیره نامناسب مواد خطرناک و مدیریت ضعیف تجهیزات الکتریکی ، و به ویژه در مکان هایی که تجهیزات کنترل دسترسی و ریل های ایمنی در دسترس نبود. نصب شده در سایت هایی که ساخت و ساز متوقف شده است.

در همین حال ، شهر دستور اقدامات فوری اصلاحاتی را صادر کرد. این یک سیاست بررسی وضعیت است.

شهردار آنیانگ چوی ، که بزرگترین دریاچه است ، تأکید کرد که بررسی های ایمنی ویژه پس از سال گذشته برای هر دوره آسیب پذیر از حوادث امسال ادامه خواهد داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *