شهر آنیانگ نوآوری های نویدبخش جوانان را در “مقیاس 2021 کارآفرینی جوانان آنیانگ” استخدام می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر آنیانگ شرکت هایی را برای شرکت در مقیاس کارآفرینی جوانان آنیانگ 2021 برای کارآفرینان برجسته جوان در کمتر از 7 سال از 19 فوریه استخدام می کند.

این پروژه یک پروژه پشتیبانی بسته برای گسترش کارآفرینان جوان آینده دار است ، مانند برنامه های پشتیبانی از فضای خالی ▲ پشتیبانی مالی (30،000 هزار درآمد کسب شده برای هر شرکت) برنامه هایی برای جذب سرمایه و اتصال با جذب 9 کارآفرین جوان.

“پشتیبانی فضایی” با هزینه اجاره حداکثر 4.5 میلیون نفر در سال در طی انتقال به تأسیساتی که توسط آژانس تبلیغات (مرکز آژانس تبلیغات صنعت خلاق آنیانگ ، مرکز پشتیبانی استارت آپ) اداره می شود ، به دست می آید. Dongan Venture Center) یا هر مرکز صنعت دانش در آنیانگ.

“پشتیبانی مالی” بودجه ای را برای توسعه و بهره برداری از حدود 30،000 هزار درآمد کسب شده در هر شرکت تأمین می کند. به طور خاص ، این بودجه امکان پشتیبانی از هزینه های کارکنان توسعه را فراهم کرده است ، که بزرگترین مشکل در شروع و توسعه S / W است.

“برنامه جذب سرمایه گذاری” با هدف جذب سرمایه گذاری قابل توجه از شرکت ها و انجام کامل IR Deck و IR از طریق مشاوره سرمایه گذاران به نسبت 1: 1 day روز تظاهرات دعوت از سرمایه گذاران از طریق IR کامل most مهمترین سرمایه گذاری جلسه 1: 1 برگزار خواهد شد . بودن.

علاوه بر این ، شرکت های منتخب به عنوان کارآفرینان جوان امیدوار کننده گواهی شده و به عنوان شرکت های سرمایه گذاری برای صندوق کارآفرینی جوانان توصیه می شوند. برنامه های مختلف اجرا شده برای ارتقا 100 فعالیت کارآفرینی جوانان در شهر آنیانگ نیز مرتبط هستند.

شهردار چوی چوی گفت: “من تا زمانی که یک شرکت جوان آینده دار بتواند در آنیانگ مشاغل خود را شروع کند و آن را با ثبات اداره کند ، در کل روند آنیانگ کمک خواهم کرد.” من از هیچ سیاست و پشتیبانی دریغ نمی کنم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *