شهر انسان ، با ثبت 25 میلیارد بوی بد به عنوان زمین شهری عمومی در آب … اصلاح اداری پس از 19 سال

[ad_1]

تالار شهر انسان

[세계연합신문 이영호 기자] شهر انسان در تاریخ 4 اعلام کرد که با ثبت 7 قطعه آب عمومی ثبت نشده به بزرگی 8 زمین فوتبال در منطقه Daebu-dong به عنوان املاک شهر ، دولت غیرمنطقی را اصلاح کرده است.

این بار زمین ثبت شده به عنوان ملک شهر انس 56000 متر مربع است که از نظر هزینه غرامت زمین 25 میلیارد درآمد کسب شده است. این بخشی از جاده طلای طلایی Daebu (جاده محلی 301 پوند) است که به عنوان یک پروژه توسعه در منطقه Sihwa ایجاد شد که تا اوایل 2000s محبوب بود.

از آنجا که این طرح به عنوان سطح آب عمومی دولتی باقی مانده است ، اقدامات غیرضروری اداری مانند احیای سطح آب عمومی و تملک زمین برای پیشبرد پروژه های جدید مانند تعریض جاده شهر مورد نیاز است.

در ابتدا قرار بود بلافاصله پس از اتمام جاده به عنوان زمین در شهر انس ثبت شود ، اما به پایان نرسید.

برای کاهش اتلاف قدرت اداری ، این شهر از بایگانی ملی و سیستم مدیریت سوابق استاندارد در شهر انسان برای تجزیه و تحلیل دقیق اسناد مربوط به سال 1995 تا 2002 استفاده کرد ، ضمن اینکه مشاوره حقوقی برای دستیابی به همان نتیجه پس از 19 سال ارائه داد.

به طور خاص ، در این فرایند ، دولت اشتباه اصلاح شد ، مانند تعیین مجدد بخشی از منطقه 153 462㎡ از پاسخ جاده قبلی ، که متناسب با وضعیت فعلی است ، و هدف از اتمام سال 2025 را برای کاهش ازدحام ارتقا داد. و توسعه منطقه. توسعه پروژه جاده طلایی Daebu (خط 2 دو طرفه → چهارم) در حال شتاب گرفتن است.

یون هو سئوپ ، شهردار آنسان گفت: “با توجه به علاقه بسیاری از شهروندان و اشتیاق کارمندان دولت ، زمین ثبت نشده در نظرسنجی فکری ثبت شده است ، که امکان مدیریت خواب عمومی و تأمین قانونی املاک مشترک را فراهم می کند.” برای تصحیح مدیریت عاقلانه گذشته. ، شهر انسان به دنبال محافظت از حقوق مالکیت و افزایش دارایی ها خواهد بود. “

در همین حال ، این شهر 2،883 روپیه از 5 قطعه به ارزش 500 میلیون برنده شده توسط شرکت برق کره کره (شرکت برق کره جنوب شرقی فعلی) از مسیری 47 کیلومتری 16 کیلومتری دریافت کرد که قرار بود به صورت رایگان انتقال یابد. احیای آبهای عمومی در نزدیکی پل Seonjae همچنین در حال ثبت نام جدید است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *