شهر انسان یک کمپین فصلی را برای ارتقا سیستم مدیریت ریزگردها آغاز کرده است

[ad_1]

یک کار تبلیغاتی برای سیستم مدیریت ریزگردهای فصلی انجام داد

[세계연합신문 이영호 기자] شهر آنسان با راه اندازی کارزاری برای ارتقا سیستم مدیریت ریزگردهای فصلی به هدف شهروندان ، سیاست های کاهش ریزگردها را ترویج می کند.

در این کارزار ، که یک روز قبل در نزدیکی ایستگاه یونگانگ در خط آنسان برگزار شد ، شش کارمند اداره کیفیت هوا در پایتخت در وزارت محیط زیست شرکت کردند ، با استفاده از آگهی ها ، جیب ها و مواد تبلیغاتی در مورد سیستم فصلی مدیریت ریزگردها استفاده کردند. و راه های کاهش ریزگردها و محافظت از سلامتی و شهروندان را به مشارکت فعال فرا می خواند.

سیستم مدیریت ریزگردهای فصلی سیستمی است که گرد و غبار ریز را به شدت کاهش می دهد و مدیریت می کند ، برای چهار ماه (دسامبر تا مارس سال آینده) در فصول زمستان و بهار تنظیم می شود ، جایی که غلظت های زیادی از ریزگردها ایجاد می شود. 54٪ از انتشار گرد و غبار اتومبیل (سطح اگزوز 5) محدود به فعالیت در منطقه شهری است.

متخلفان از وسایل نقلیه مشمول مجازات 100000 بدست آمده در روز می شوند و باید اقدامات کم آلودگی مانند اسقاط زودرس وسایل نقلیه و نصب دستگاههای کاهش دود انجام شود.

این شهر پنج بخش (47.6 کیلومتر) از جاده های ساختمان را به عنوان جاده های مدیریت فشرده برای افزایش فعالیت های تمیز کردن شناسایی می کند و با کامیون های پاشش و ماشین های مکش برای اطمینان از تمیز کردن جاده در زمان غلظت زیاد گرد و غبار ، ضمن تهیه دیگهای بخار سازگار با محیط زیست برای خانه ، فعالیت می کند. از کودکان استفاده کنید و به آنها سفر کنید. سیاست های مختلف کاهش گرد و غبار مانند پشتیبانی از تبدیل LPG درون اتومبیل تشویق می شود.

یک مقام شهری گفت: “فعالیت های مبارزاتی در راستای اجرای سیستم مدیریت ریزگردهای فصلی به عنوان بخشی از مشارکت فزاینده شهروندان برای کاهش ریزگردها در زندگی روزمره تهیه شده است.” “همه شهروندان به طور فعال درگیر مشاوره عملی در زندگی هستند با این تصور که آنها حلالهای خوبی برای پودر هستند. من انجامش میدهم. “

از سوی دیگر ، شهر انس سال گذشته به دلیل اجرای سیاست های کاهش ریزگردها بدون وقفه ، مانند تأمین محیط زیست ، غلظت گرد و غبار فوق العاده ریز را 26٪ (24㎍ / ㎥⇒19㎍ /) کاهش داد. اتومبیل های دوستانه و وسایل بهبود یافته برای پیشگیری در مشاغل کوچک و متوسط. همچنین این سفارش از 18 به 4 کاهش چشمگیری یافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.