شهر انس 10 میلیارد هزینه برای حمایت از نصب امکانات پیشگیری از آلودگی سرمایه گذاری کرده است.

[ad_1]

تالار شهر انسان

[세계연합신문 이영호 기자] در شهر چهارم آنسان اعلام کرد که شرکتها را برای “وام زیست محیطی ثانویه در سال 2021 و پروژه حفاظت ثانویه سال دوم” می پذیرد.

صندوق حفاظت از محیط زیست و پروژه ثانویه آنسان برای حفاظت از محیط زیست شرکت های کوچک و متوسط ​​پروژه ای برای ارتقا the درمان صحیح آلاینده ها و مدیریت خودمختار محیط توسط شرکت هایی است که اختلاف نرخ بهره آلاینده ها را برای نصب تجهیزات برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست

این شهر در سال جاری با 10 میلیارد هزینه پشتیبانی خواهد کرد و سقف وام در هر شرکت در حدود 1 میلیارد است. مدت وام 7 سال است (2 سال به تعویق افتاده ، بازپرداخت 5 ساله از همان اقساط ، حفظ کامل سود وام) و توسط سه بانک از جمله NH Nonghyup ، IBK Enterprise و Hana Bank که امضا کرده اند ، نگهداری می شود. توافق نامه ای با شهر.

اهداف وامها بنگاههای کوچک و متوسط ​​واقع در شهر انس در تاریخ تقاضا و 7 پروژه در چهار منطقه است که شامل تسهیلات برای جلوگیری از آلودگی محیط ، هوا ، بو ، کیفیت آب و مواد سمی است. پیشگیری از هوا و بو ▲ تجهیزات برای اندازه گیری خودکار دودکش ها ▲ تجهیزات کنترل و جلوگیری از انتشار ترکیبات آلی فرار تاسیسات برای پیشگیری از بوها ▲ جلوگیری از تجهیزات آلودگی آب تجهیزات اندازه گیری مداوم کیفیت آب equipment تجهیزات ایمنی مواد شیمیایی خطرناک ، و غیره.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درخواست وام ، بخش اطلاعیه ها یا اخبار وب سایت تالار شهر انسان را بررسی کنید یا با بخش سیاستگذاری محیط زیست یا بخش محیط زیست مجموعه صنعتی تماس بگیرید.

یک مقام شهری گفت: امیدوارم بتوانم به مشاغل کوچک و متوسط ​​که از عفونت طولانی مدت ویروس کرونا -19 رنج می برند کمک کنم و همچنان پروژه های پشتیبانی مشاغل خود را که از محیط زیست محافظت می کنند ، ادامه دهم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.