شهر اولسان ، رقابت برای حمایت از حفاظت از محیط زیست در سال 2021

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر اولسان میزبان مسابقه “پروژه حمایت از حفاظت از محیط زیست در سال 2021” برای حمایت از فعالیت های مورد علاقه عمومی توسط گروه های محیط زیست مدنی تا 25 سال است.

میزان حمایت در سال جاری 117 میلیون بوی بد است و دامنه حمایت از هر پروژه منفرد مانند حفاظت از محیط زیست و آموزش محیط زیست تا 15 میلیون وون از جمله پرداخت خودپرداز است.

میزان پرداخت خود به خود 20٪ یا بیشتر است و اقدامی برای تأمین بخشی از هزینه های پروژه گروه برای اطمینان از سودآوری پروژه است.

متقاضیان می توانند برای سازمانهایی که طبق قانون (مقررات) زمینه حمایت از آنها را دارند ، یا شرکتهای غیرانتفاعی یا سازمانهای خصوصی که اجرای پروژه ها بدون کمک بلاعوض دشوار است ، اقدام کنند.

علاوه بر این ، بروشورهای یک بار مصرف (مواد مصرفی و غیره) و (برای تبلیغات ساده تر) منتشر می شوند که منعکس کننده پروژه های بسیار موثر در محل و تجربه گرا هستند (حفر پروژه های غیر حضوری ، با در نظر گرفتن کرونر یا پروژه هایی برای احیای مشارکت مدنی در پاسخ به بحران آب و هوا. پشتیبانی از پروژه های گرا و پروژه های مشابه / تکراری مستثنی است.

سازمانهایی که مایل به درخواست هستند می توانند با در دست داشتن فرم درخواست ، ارائه گروه و برنامه تجاری به بخش مربوطه (بخش زیست محیطی محیط زیست) مراجعه کرده و یا تا ساعت 18:00 چهارشنبه 25 ام از طریق پست ارسال کنند.

انتخاب پروژه در اوایل ماه آوریل پس از بحث و بررسی توسط کمیته بحث یارانه ها در اواخر ماه فوریه تعیین و اعلام می شود.

جزئیات این مسابقه را می توان در ستون اعلانات برای اطلاع رسانی های اداره وب سایت اولسان-سی یافت

یک مقام مسئول از شهر اولسان گفت: “از طریق فراخوان پروژه هایی برای حمایت از حفاظت از محیط زیست در سال 2021 ، ما به طور فعالانه از سازمان های زیست محیطی مدنی در بودجه حمایت خواهیم کرد ، به طوری که فعالیت های غیر انتفاعی با منافع عمومی مانند حفاظت از محیط زیست می تواند فعال شود

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *