شهر اولسان در حال گسترش اقدامات خود در برابر امواج سرد در زمستان است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر اولسان اعلام کرده است که برای آماده سازی هوای سرد زمستان ، صندلی های گرم شده و تجهیزات ضد باد را در ایستگاه های اتوبوس که اغلب توسط حمل و نقل عمومی و افراد ضعیف حمل می شود ، گسترش و نصب خواهد کرد.

مالیات ویژه 160 میلیون وون در این پروژه سرمایه گذاری خواهد شد.

در حال حاضر 190 صندلی گرم شونده و 482 تاسیسات ضد باد نصب شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است كه در بزرگراههای بزرگی مانند سامسان رو و ایستگاه های اتوبوس در مقابل دفاتر دولتی مانند تالار شهر قرار دارد.

اولسان سیتی قصد دارد نصب 73 صندلی گرم شونده و 20 تجهیزات ضد باد را تمرکز کند و با توجه به محبوبیت بالای شهروندان ، در ایستگاه های اتوبوس با بسیاری از کاربران مانند Gangbuk-ro و Munsu-ro تمرکز کند.

بیشتر ایستگاه های اتوبوس باز هستند ، بنابراین هنگامی که دمای خارج از خانه در زمستان زیر صفر است و هنگامی که باد زیاد می وزد ، دمای سنسور به شدت کاهش می یابد و باعث ناراحتی زیادی در انتظار انتظار اتوبوس می شود.

علاوه بر این ، سرماخوردگی مانند یخ زدگی و هیپوترمی می تواند رخ دهد که می تواند با قرار گرفتن طولانی مدت در سرمای شدید رخ دهد.

“ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با گسترش تسهیلات مناسب زندگی برای کاهش امواج سرماخوردگی برای آمادگی در برابر امواج سرد زمستانی و با مدیریت دقیق و مقابله با شرایط ، هوای زمستانی امن را به همه شهروندان ارائه دهیم.”

در همین حال ، شهر اولسان دارای یک سیستم 24 ساعته برای مدیریت وضعیت آماده سازی برای یک فاجعه زمستانی است و یک تیم بازرسی اضطراری و یک سرویس پشتیبانی ایمنی شهروندان را اداره می کند.

همچنین ، برای به حداقل رساندن آسیب ناشی از موج سرما ، یک پیام خرابی برای یک شهروند Dash (CBS) ارسال می شود ، زیرنویس های تلویزیونی از طریق یک سیستم هوشمند برای انتشار اطلاعات در مورد بلایا ، نمایش متن فاجعه از رادیو پخش و پخش می شوند ( 66 مکان) ، سیستم اطلاعات اتوبوس (BIS)) پایانه ها (672 مکان) نیز نمایش داده می شوند.

علاوه بر این ، 4،410 مددکار بلایای طبیعی در بازرسی های بهداشتی شرکت می کنند و برای افراد مسن آسیب پذیر از ایمنی تماس می گیرند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *