شهر اولسان 80.5 درصد از هفتمین وعده انتخابات عمومی را به دست آورد

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] شهر اولسان اعلام كرد كه در نتيجه بررسي پيشرفت تعهد هفتم براي انتخابات مدني ، سطح تحقق وعده به 80.5 درصد رسیده است.

تعهد هفتمین انتخاب مردمی شامل 7 زمینه ، 31 وعده و 97 پروژه تفصیلی با درجه ای از تحقق وعده 80.5٪ تا پایان دسامبر 2020 است که معمولاً طبق برنامه های سالانه انجام می شود.

در این میان ، 15 پروژه دقیق ، مانند جذب دادگاه سرپایی به دیوان عالی کشور و تأسیس دانشگاه مدنی باز ، زودتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، اجرا شد و در مجموع 8 قول و 45 پروژه دقیق اجرا شد.

با در نظر گرفتن مباحث اصلی برای اجرا ، در دو و نیم سال گذشته ما پروژه های مهمی مانند ایجاد مجتمع های انرژی بادی دریایی ، ایجاد شهری با مدل هیدروژن ، معرفی راه آهن شهری (تراموا) و احداث جاده کمربندی اولسان را اجرا کرده ایم.

بعلاوه ، این شرکت با تبلیغ یک سهم در مقیاس بزرگ به عنوان یک پروژه اولسان نوع New Deal ، تحقق وعده های خود را به شهروندان تسریع کرده است.

به طور خاص ، 15 پروژه زودتر از دوره اولیه اجرا به اتمام رسیده است ، از جمله گسترش جذب نیروی انسانی از م institutionsسسات عمومی منتقل شده در شهر نوآور ، ایجاد دادگاه سرپایی دادگاه عالی ، ایجاد کالج مدنی باز ، راه اندازی سیستم برای مراقبت روزانه ، ایجاد فضای مشترک والدین و صدور Ulsan Pay.

استخدام نیروهای مستعد از مسسات عمومی منتقل شده در شهر نوآوری با هدف دستیابی به نسبت تعهد قانونی 30٪ تا سال 2022 بود ، اما از هدف اصلی استخدام 33٪ فراتر رفت.

در همان زمان ، تأسیس دادگاه سرپایی دادگاه عالی که مدتها انتظار آن را می کشید ، با بازبینی و اعلام قوانین دیوان عالی کشور در ژوئن گذشته ، تأسیس دادگاه را تأیید کرد.

دانشگاه آزاد برای شهروندان همچنین یک مرکز یادگیری بصورت آنلاین و آفلاین ایجاد و راه اندازی کرده است و خود را به عنوان آموزش صلاحیت کار گرا از طریق پروژه های مشترک صنعت و دانشگاه معرفی می کند.

علاوه بر این ، پروژه نصب مراقبت های تمام وقت (15 مکان) و مراکز اشتراک کودکان (3 مکان) ، که برنامه ریزی شده است در سال 2022 تکمیل شود ، از هدف اولیه فراتر رفت و اولسان پرداخت ، که به صدور 120 میلیارد KRW افزایش یافت در دوره خود ، 338 میلیارد درآمد کسب کرده است. با انتشار KRW ، نتایج تقریباً سه برابر شد.

از طرف دیگر ، سه پروژه شامل جشنواره بورد والکان اولسان ، پروژه کار سالمندان و اجرای آموزش حرفه ای مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه ، به عنوان پروژه های ناموفق طبقه بندی شدند زیرا رویدادها و آموزش به دلیل افزایش فاصله اجتماعی لغو شد. پس از گسترش کرونا 19.

شهردار سونگ چول هو گفت: “این زمان سخت برای همه به دلیل تمدید کرونا 19 است ، اما پروژه وعده داده شده یک نوید به شهروندان است ، بنابراین باید تحقق یابد.” “برای تحقق این وعده ، ما تمام فرصت های اداری را برای برقراری ارتباط متمرکز خواهیم کرد. و با شهروندان همکاری کنند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *