شهر بوسان ، در حال انجام شش آزمایش برای غربالگری سیار برای کارگران بندر

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] از امروز (چهارم) تا هشتم ، شهر بوسان “ایستگاه غربالگری سیار بازدید” را هدف قرار می دهد که بیش از 10 هزار نفر را در 23 شعبه اتحادیه حمل و نقل بندر بوسان هدف قرار می دهد.

همانطور که عفونت جمعی اخیر ، متمرکز بر کارگران بندر گامچئون ، ادامه داشت ، این شهر برای جلوگیری از عفونت های منطقه ای از کرونا 19 از بندر و تقویت مدیریت در شبکه قرنطینه با انجام بازرسی های پیشگیرانه ، بیرون آمد.

این آزمایش غربالگری موبایل در شش مرکز بهداشتی در Saha-gu، Seo-gu، Jung-gu، Dong-gu، Nam-gu و Gangseo-gu نصب می شود و از ساعت 10:00 تا 16:00 اجرا می شود. در مجموع 9 هزار و 928 کارگر منظم و موقت در 23 شعبه اتحادیه حمل و نقل بندر بوسان مورد بازرسی قرار گرفتند.

بسته به تعداد افراد مورد بازرسی ، مرکز آزمایش غربالگری سیار در حال فعالیت است Ju North Port (Jung-gu) Terminal Passenger Terminal ایستگاه طرح ریزی متحرک به مدت 5 روز ، بندر Gamchon Port (Saha-gu) و Port بندر North پایانه مسافربری بین المللی (دونگ-گو) اسکله North North Sinseondae Pier (Nam-gu) مرکز بازرسی به مدت دو روز در روزهای 4 و 5 فعالیت می کند. بندر جدید (Gangseo-gu) از امروز (چهارم) تا هشتم به مدت 3 روز باز است.

شهر بوسان در نظر دارد قبل از تعطیلات سال نو میلادی با حمایت 16 غاز و شهرستان نیروی انسانی با مجموع 191 نفر در 33 تیم ایجاد کند و بازرسی را بدون مشکل انجام دهد.

لی بن جین ، شهردار بوسان گفت: “به منظور قطع ارتباط بین عفونت گروهی در جامعه محلی ، آزمایش پیشگیری بیش از هر چیز دیگری مهم است.” موارد را زود تایید کرد. “انجام دادن.

در همین حال ، شهر بوسان از 21 دسامبر با یک آزمایشگاه غربالگری موقت و از ماه گذشته با یک آزمایش غربالگری تلفن همراه کار می کند. تاکنون (از دوم) 121 مورد تأیید شده زود تشخیص داده شده است. Plaza Yeonje-gu City Hall ضبط Plaza ▲ Maru سرگرمی در Busanjin-gu Bu Buk-gu مترو ایستگاه مترو Gupo ایستگاه مترو ▲ ایستگاه Dong-gu Busan ▲ Gijang-gun.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *