شهر بوسان ایجاد یک “جنگل سبز امن برای کودکان” را در اطراف مدارس ابتدایی تشویق می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر بوسان اعلام کرده است که برای اطمینان از ایمنی ترافیک برای دانش آموزان دبستانی و کاهش ریزگردها ، “یک پروژه جنگل سبز امن برای کودکان” را ارتقا خواهد داد.

امسال جنگل سبز موضوع ▲ Sangdangcho (Haeundae) ▲ Jwadongcho (Haeundae) ▲ Oceancho (Gangseo-gu) ▲ Namyeongcho (Gangseo-gu) ▲ Gupyeongcho (Saha-gu) است و ارزش کل پروژه 1 میلیارد وون است (ایالت هزینه 500 میلیون ، هزینه شهرداری) 500 میلیون).

جنگل سبز امن و ایمن برای کودکان یک جنگل شهری است که در یک منطقه محافظت از کودکان ساخته شده و در کاهش ریزگردها و امواج گرما و جدا سازی پیاده روها از جاده ها نقش دارد. بر این اساس ، پیش بینی می شود برای کودکان آسیب پذیر در برابر ریزگردها و امواج گرما محیط سالم مدرسه ای فراهم شود و ایمنی ترافیک را تضمین کند.

این شهر قصد دارد برای کودکان اطراف 5 مدرسه ابتدایی که هر ساله در معرض ایمنی ترافیک و آلودگی هوا در Deunghagok-gil هستند ، جنگل های سبز ایجاد کند و تا سال 2025 25 جنگل سبز امن برای کودکان ایجاد کند.

به ویژه ، وی قصد دارد درختان و گل های مختلفی را بكارد تا حس كنجكاوی دانشجویان را تحریک كرده و زیستگاهی حشرات ایجاد كند. پیش بینی می شود که جنگل سبز می تواند به عنوان فضایی برای تجربه طبیعی و آموزش زیست محیطی به عنوان جسمی زنده برای ترمیم اکولوژیکی در مرکز شهر مورد استفاده قرار گیرد.

شهردار بوسان ، بایون سونگ وان گفت: “ما قصد داریم با ایجاد فضاهای سبز شخصی برای دانش آموزان آسیب پذیر در برابر تصادفات جاده ای و ریزگردها ، محیطی ایمن برای رفت و آمد ایجاد کنیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *