شهر بوسان زمینه را برای جهشی جدید به جلو فراهم می کند و احساس سرعت را دنبال می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر بوسان در نوزدهم اعلام کرد که “هفتمین جلسه بررسی وضعیت ارتقا of تعهدات انتخابات عمومی” را در سالن کنفرانس در طبقه 1 تالار شهر در ساعت 10 صبح با حضور شهردار بیون سونگ وان برگزار می کند. ، روسای ادارات ، دفاتر ، ستاد و تیم مشاوره.

این جلسه بازرسی به منظور بررسی دقیق دستاوردهای 164 پروژه پروژه ، مشکلات و مسائل مهم در انتظار و جستجو برای یافتن راه هایی برای ارتقا پروژه های وعده داده شده در آینده تشکیل شده است.

حتی تحت رژیم آژانس ، این شهر به طور مداوم اقداماتی را دنبال می کند که به طور مداوم برای مقابله با تیم مشاوره و ارزیابی تعهدات در مورد اجرای صحیح وعده ، یک وعده به شهروندان است.

در نتیجه ، دستاوردهای وعده های کلیدی مانند Baek Ji-hwa در فرودگاه جدید Gimhae جدید ، راه اندازی سرویس طرح جامع 2030 بوسان در بوسان و راه اندازی GB برای ایجاد یک مجموعه صنعتی با تکنولوژی پیشرفته شهری در منطقه Centum 2 نشان دهنده دستاوردها است. . به نظر می رسد.

در این جلسه ، شهر بوسان اقدامات متقابل آینده را برای پروژه هایی که به سختی قابل اجرا هستند یا نیاز به غلبه بر موانع دارند ، به شدت بحث می کند و دستیابی سریع به یک چشم انداز بلند مدت از شهر را که مسئولیت آینده بوسان را بر عهده خواهد گرفت ، مانند ساخت یک فرودگاه جدید ، در عمق بحث می کند. گدوک و ارتقا of بازسازی بندر شمال. قصد دارم ادامه دهم.

بایون سئونگ-وان ، سرپرست شهرداری بوسان ، گفت: “با پیگیری تعهد یکپارچه ، ما یک مدیریت شهری قابل اعتماد را پیاده خواهیم کرد و پایه های جهشی قدرتمندتر را پایه ریزی خواهیم کرد.” “ما همکاری بین دولت مرکزی ، شهر و جامعه محلی را تقویت خواهیم کرد. ما برای دستیابی به نتایجی که شهروندان می توانند با احساس سرعت احساس کنند ، همه تلاش خود را انجام خواهیم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *