شهر داگو ، به عنوان سازمانی عالی برای دومین سال متوالی در ارزیابی سیاست مبارزه با فساد 2020 انتخاب شد

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] شهر داگو بعنوان یک م excellentسسه عالی انتخاب شد ، و در ارزیابی سیاست مبارزه با فساد در سال 2020 ، که توسط کمیسیون ملی حقوق سازمان یافته بود ، کلاس دوم را در میان مقامات محلی منطقه دریافت کرد.

ارزیابی سیاست مبارزه با فساد سیستمی است که با ارزیابی اقدامات مبارزه با فساد اداری به طور مستقل توسط هر نهاد عمومی ، سطح صداقت را در بخش دولتی افزایش می دهد.

این ارزیابی با دریافت گزارش های اجرایی از 263 م institutionsسسه عمومی از نوامبر 2019 تا اکتبر 2020 انجام شده است. بر اساس 20 شاخص در 7 منطقه انجام شد ، از جمله یک عملیات استانی.

در نتیجه ارزیابی ، شهر داگو از تحقق یکپارچگی کوتاه مدت برای تحقق یکپارچگی Daegu منحرف شد ، و “یک طرح جامع 5 ساله” برای ادامه کار سیستم “ایجاد” ، “بهبود منافع عمومی” قوانین و “ملاحظات امنیتی” برای احیای مجدد سیستم حمایت از فساد و گزارشگران با منافع عمومی. این مرکز به عنوان یک م institutionسسه عالی درجه 2 انتخاب شد و نظرات خوبی را از مدیریت عملیات ادغام برای توزیع شبکه برای یکپارچگی دریافت کرد.

با این انتخاب ، شهر داگو به این موفقیت دست یافت که در ارزیابی سیاست های مبارزه با فساد برای دومین سال متوالی در زمینه دولت های منطقه ای به عنوان یک نهاد عالی ضد فساد انتخاب شود.

حسابرس شهر Daegu ، ها یانگ سوک گفت: “انتخاب یک م institutionسسه عالی ارزیابی سیاست ضد فساد برای دومین سال متوالی نتیجه افزایش یکپارچگی داخلی طی یک سال گذشته و تلاش همه کارمندان برای بهبود یکپارچگی آنها است. . امسال من تمام تلاشم را می کنم تا یک Daegu قابل احترام با شهروندان ایجاد کنم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *