شهر دونگهه ، با یک کتابخانه هوشمند Corona Era

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در عصر کرونا 19 ، شهر دونگهه اعلام کرد که با یک کتابخانه هوشمند و راحت کار خواهد کرد که به شما امکان می دهد در هر زمان و هر مکان ، به صورت رایگان وام کتابها را قرض بگیرید و برگردانید.

سرویس کتابخانه هوشمند در ترمینال اتوبوس های عمومی و مرکز رفاه اداری Cheongok-dong نصب شده است که هر کدام جمعیت شناور زیادی دارند ، بنابراین شهروندانی که در بازدید از کتابخانه مشکل دارند می توانند به راحتی از خدمات وام کتاب استفاده کنند و می توان از آنها استفاده کرد توسط هر یک از اعضای کتابخانه شهر دونگهه.

این کتابخانه هوشمند 365 روز در سال از 6 تا 24 ساعت باز است و این شهر اجازه می دهد وام های اضافی حداکثر 2 کتاب در یک زمان علاوه بر تعداد وام کتابخانه یکپارچه برای شهروندان برای حفظ فرهنگ مطالعه داشته باشد.

این کتابخانه هوشمند با 400 کتاب جدید و پرفروش پر شده است. با این حال ، کتابهای قرض گرفته شده از کتابخانه های هوشمند باید به کتابخانه هوشمند قرض گرفته شده برگردانده شوند و از پنج کتابخانه شهرداری قابل بازگشت نیستند.

ژانگ سان هی ، مدیر مرکز یادگیری مادام العمر ، گفت: “کتابخانه های هوشمند به کارمندان اداری که در استفاده از کتابخانه در روزهای هفته مشکل دارند و به شهروندانی که در استفاده از کتابخانه مشکل دارند کمک بزرگی خواهد کرد. به دلیل COVID-19. “” ما در پاسخ به دوران پس از تاج خدمات متنوعی را برای خواندن ارائه خواهیم کرد من این کار را خواهم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *