شهر دونگهه در حال ترویج یک پروژه مدیریت جنگل برای همکاری خلبان و خصوصی است

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] شهر دونگهه اعلام کرده است که یک پروژه آزمایشی برای مشارکت دولتی و خصوصی در سال 2021 با تعاونی جنگل Samcheok Donghae Taebaek اجرا خواهد کرد.

به گفته شهر در تاریخ 20 ، این شهر یک قرارداد تجاری با شرکت تعاونی جنگل Samcheok Donghae Taebaek در تالار شهر Donghae امضا کرده است تا “پروژه آزمایشی مدیریت جنگل برای همکاری های عمومی و خصوصی” را با موفقیت ارتقا دهد.

این توافق نامه به منظور ارتقا management مدیریت جنگل در همکاری بین بخش های دولتی و خصوصی برای احیای مجدد مدیریت جنگل و تهیه یک برنامه سودآور برای پروژه های جنگلی با انجمن های محلی جنگل تبلیغ شده است.

پروژه جنگل موجود روشی بود که در آن کلیه شرکتهای جنگلی ، از جمله تعاونیهای جنگل ، هنگام اجرای پروژه توسط دولت محلی در مناقصه و ساخت شرکت می کردند.
“پروژه نمایشی برای مدیریت جنگل از همکاری خصوصی و خصوصی از نوعی” روشی برای اختصاص کل پروژه جنگل کاری و جنگل کاری مجدد در میان پروژه های جنگلی دولت های محلی به تعاونی های جنگل محلی است. .

مقامات محلی پروژه ها را تصویب می کنند ، قراردادهای محموله امضا می کنند ، هزینه های پروژه را اختصاص می دهند ، تعاونی های جنگل را مدیریت و کنترل می کنند و از اتمام کلی اطمینان حاصل می کنند ، در حالی که تعاونی های جنگل با صاحبان حیوانات موافقت می کنند ، برنامه های تجاری ایجاد می کنند ، سفارشات پروژه (طراحی ، ساخت ، نظارت) ، نظارت بر پروژه ، تکمیل فرآیند و پس از تولید امسال ، شهر دونگهه قصد دارد پروژه 391 هکتار جنگل کاری و توسعه جنگل با ارزش پروژه 770 میلیون درآمد را به عنوان “طرح آزمایشی مدیریت جنگل” به شرکت تعاونی جنگل Samcheok Donghae Taebaek بسپارد. با همکاری عمومی و خصوصی ‘.

پیش بینی می شود که رقابت در تجارت جنگل با تفکیک نقش تعاونی ها و شرکت ها از طریق مدیریت جنگل از مشارکت دولتی و خصوصی ، افزایش مشارکت مالکان کوه با جمع آوری و انعکاس مستقیم نظرات صاحبان کوه های مختلف و تصاحب مسئولیت تسهیل شود. مسئولیت مدیریت جنگل با احیای مجدد مدیریت جنگل خصوصی. انتظار می رود این امر برای تقویت ، بهبود کیفیت تجارت جنگل و ایجاد متل برای تجارت جنگل در ارتباط با برنامه ریزی منطقه ای جنگل مفید باشد.

یک مقام مسئول شهر دونگهه گفت: “از طریق طرح آزمایشی ، می توانیم منابع جنگل شهر را با کارایی بیشتری مدیریت کنیم.” امیدوارم این فرصتی برای احیای بیشتر و گسترش پروژه های مشارکت عمومی و خصوصی باشد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *