شهر دونگهه مدیریت بعدی دریافت کنندگان مزایای اساسی مسکن را تقویت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر دونگهه اعلام کرده است که مدیریت بعدی ذینفعان را برای بهره برداری شفاف و کارآمد از پروژه اصلی حمایت از مزایای مسکن (شخصی سازی شده) تقویت می کند ، پروژه ای که به منظور بهبود ثبات مسکن و استانداردهای مسکن برای خانواده های کم برخوردار فقیر ارتقا می یابد.

مزایای مسکن سیاست مسکن اجتماعی دولت است که از هزینه های مسکن مانند اجاره ماهانه و جبران خسارت خود برای تعمیر و نگهداری (نوسازی خانه) برای خانوارهای کم درآمد با متوسط ​​درآمد 45٪ یا کمتر پشتیبانی می کند. و تقویت پشتیبانی

برای کار با یک سیستم پایدار و جلوگیری از عرضه و تقاضای متقلبانه و خسارت غیرمالی ، این شهر دو بار در سال با همکاری LH Korea Land و Housing Corporation درآمد ، دارایی ها و مدارک را بررسی می کند. وی قصد دارد هزینه های کلاهبرداری بیمه را که دریافت کرده است ، جبران کند.

به گفته این شهر ، سال گذشته از طریق یک نظرسنجی تأییدیه ، 26 مورد از موارد عرضه و تقاضای کلاهبرداری در این شهرستان کشف شده است که بیشتر آنها درآمد کوتاه مدت ناشی از مشارکت در مشاغل عمومی بوده است ، هر 14 مورد خریداری شده و 12 پرونده هم اکنون خریداری شده است.

پرونده ای که خلاف قانون باشد و پیگرد قانونی دارد پیگرد قانونی دارد.

هان جو ژانگ گفت: “ما سعی خواهیم کرد به صورت پایدار با همکاری ادارات و سازمان های مرتبط کار کنیم تا بتواند از عرضه و تقاضای تقلبی از مزایای مسکن و خسارات غیرمالی جلوگیری کرده و به سیستمی تبدیل شود که برای گیرنده هایی که واقعاً به کمک احتیاج دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *