شهر دونگهه مطالعه در مورد شرایط زندگی خانوارهای تک نفره از گروه های آسیب پذیر کم درآمد را ارتقا می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز رفاه اداری دونگهه در بوکسام دونگ (رئیس دونگ لیم یونگ گیو) اعلام کرد که “تا پایان فوریه” “مطالعه ای در مورد وضعیت زندگی خانوارهای تک درآمد با گروه های کم درآمد آسیب پذیر” در این ساختمان انجام خواهد داد. پروژه

این مطالعه بر روی یافتن اهدافی که در معرض خطر بالایی هستند (خلوتی ، گرسنگی و غیره) که ممکن است از گسترش مداوم کرونا 19 ناشی شود ، و پیوندهایی به خدمات شخصی (خدمات مراقبت ، پشتیبانی منابع خصوصی) متمرکز است. ) و غیره. ایجاد یک شبکه برای امنیت اجتماعی جوامع تعاونی تشویق می شود.

با استفاده از منابع انسانی مانند اعضای شورای تأمین اجتماعی محلی و مددکاران اجتماعی افتخاری ، یک بررسی تلفنی غیر حضوری برای تحقیقات انجام خواهد شد.

از طریق این بررسی شرایط زندگی ، بوکسام دونگ قصد دارد خدمات مراقبت و نیازهای مورد نیاز را شناسایی کند ، ابتدا آنها را با خدمات اجتماعی مختلف در سال 2021 پیوند دهد و از طریق مشارکت 1: 1 با خصوصی به مدیریت آنها ادامه دهد. در صورت لزوم کارکنان.

دونگ-جانگ لیم جئونگ-گیو گفت: “ما از طریق این مطالعه می توانیم بوکسام دونگ را خوشحال کنیم تا همه از نزدیک به همسایگان نیازمند خود نگاه کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *